У Києві перекрили Шулявський міст: нова схема об’їзду

2851
У Києві перекрили Шулявський міст: нова схема об'їзду - today.ua
Фото: ukranews.com

У Києві з 16 березня перекрили Шулявський міст. Це пов’язано з його реконструкцією. Транспорт, який курсував по Шулявському шляхопроводу, пустили по прилеглих вулицях.

За словами головного інженера «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» Олександра Здольника, демонтаж Шулявського шляхопроводу, а потім його повне відновлення триватиме 17 місяців. Зараз буде перша черга реконструкції. У другу чергу будуватимуть правоповоротні заїзди в районі корпусів заводу “Більшовик”.

На час реконструкції Шулявського мосту передбачені зміни в проїзді автотранспорту, а саме:

– в напрямку від вулиці О. Довженка до вулиці В. Гетьмана потоки спрямують вулицями А. Цедіка і П. Нестерова з виїздом на проспект Перемоги, далі рух продовжиться по проспекту Перемоги до перетину з вулицею Гарматною, потім просуватися можна по вулицях Гарматній іта Виборзькій, звідки забезпечується виїзд на вулицю В. Гетьмана;

– у напрямку від вулиці В. Гетьмана до О. Довженка рух транспорту забезпечується чинним реконструйованим з’їздом на проспект Перемоги з можливістю перетинати проспект і виїжджати на вулицю О. Довженка по робочому з’їзду, де встановлять тимчасовий світлофор;

– при об’їзді передбачено, що вулицю А. Цедіка (до перетину з вулицею П. Нестерова) і вулицю П. Нестерова переведуть в режим одностороннього руху, як і вулицю Гарматну (до перетину з вулицею Виборзькій) та Виборгську;

– тролейбуси з боку Севастопольської площі по вулиці В. Гетьмана будуть доїжджати до кінцевої зупинки «Індустріальний міст», з боку вулиці О. Теліги та О. Довженка – до кінцевої зупинки «Вулиця Івана Гонти».

Водіїв просять з розумінням поставитися до незручностей в районі Шулявського моста і, щоб уникнути заторів, заздалегідь вибирати об’їзні шляхи.

Раніше Today.ua писали, що переможцем тендеру на проведення реконструкції Шулявського шляхопроводу стала фірма ТОВ “Північноукраїнський будівельний альянс”.

загрузка...