Стало відомо, коли знесуть Шулявський міст

У Києві стартує реконструкція Шулявського мосту, який вже кілька років перебуває в аварійному стані.

Стало відомо, коли знесуть Шулявський міст - today.ua
Фото: nbnews.com.ua

Третього та четвертого листопада у районі станції метро "Шулявська" запрацює нова схема проїзду для транспорту.

- Звичайно ж, у перші дні буде "пекло" на дорогах, але, сподіваємося, що це не на довго, - сказав головний інженер КП Олександр Здольник.

У найближчі дні біля станції метро "Шулявська" знесуть всі кіоски.

Відомо, що роботи будуть проводитися за проектом розв'язки у вигляді неповного листа конюшини, який передбачає знесення одного з цехів заводу "Більшовик".

Шулявський шляхопровід буде повністю демонтовано.

Відзначається, що під час ремонтних робіт проспект Перемоги перекривати для транспорту повністю не будуть - частково обмежать рух по одній смузі.

Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва розставляє дорожні знаки та світлофори на вулицях, по яких пройде об'їзд:

  • на маршруті від вул. Олександра Довженка до вул. Вадима Гетьмана (у бік Караваєвих дач) по вулицях: Антона Цедіка (вул. Ежена Потьє), Петра Нестерова з виїздом на проспект Перемоги;
  • по вул. Вадима Гетьмана - вул. Олександра Довженка (у сторону вул. Олени Теліги) буде збережений існуючий виїзд на проспект Перемоги з можливістю прямого перетину проспекту з виїздом на вул. Олександра Довженка;
  • односторонніми будуть вулиця Антона Цедіка (Ежена Потьє) до вул. Петра Нестерова і вулиця Петра Нестерова у напрямку проспекту Перемоги.

Крім того, зміниться схема тролейбусного руху - з боку Севастопольської площі по вул. Вадима Гетьмана кінцева зупинка переміститься на Індустріальний міст, а з боку вул. Олени Теліги по вул. Олександра Довженка - на вулицю Івана Гонти.

Стало відомо, коли знесуть Шулявський міст

Як раніше повідомляли Today UA, реконструкція Шулявського шляхопроводу, на яку піде сімнадцять місяців, обійдеться у 811 мільйонів гривень.

Нагадаємо, частина Києва залишилась без холодної води (список вулиць).

ДЖЕРЕЛОcensor.net.ua