У Хмельницькому школярки жорстоко побили 8-класницю

У Хмельницькому відбувся черговий випадок булінгу в школі. Школярки з двох шкіл, розташованих у різних районах, жорстоко побили 8-класницю, знявши цей процес на відео. За даними правоохоронців, група учениць школи № 28 по черзі били рукою по обличчю дівчину. Остання стояла і не захищалася. Відомо, що інцидент стався ще 5 квітня. В адміністрації школи заявили, що тримають ситуацію під контролем.

У Хмельницькому школярки жорстоко побили 8-класницю - today.ua

- Ми тримаємо ситуацію на контролі, — сказав директор НВО № 28 Андрій Андрійчук. - Розслідування ми не вели, цим займається поліція. Зараз в правоохоронних органах працюють з батьками дітей. Ми зі своєї сторони прийняли всі виховні та роз'яснювальні заходи.

Також стало відомо, що у київської спеціалізованій школі N 94 «Еллада» школяр побив дев'ятирічну однокласницю.

— У поліцію про подію повідомив лікар з відділення хірургії, куди доставили дівчинку. Зараз ми перевіряємо інформацію, уточнюємо що саме сталося, — повідомила прес-офіцер Печерського райуправління поліції Києва Оксана Тищенко.

За словами начальника столичного відділу ювенальної превенції Оксани Поплавської, в одній з шкіл Печерського району дійсно був конфлікт між учнями. За попередніми даними, дівчинку штовхнули, вона впала і забилася. Встановлюються причини та обставини події, чи це сталося це в результаті булінгу або ж був випадковий конфлікт між дітьми.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua