У Києві школярки жорстоко побили дівчину і зняли це на відео

У Києві школярки жорстоко побили свою однокласницю та зняли це на відео. Про це повідомляє Facebook-спільнота "Київ оперативний".

У Києві школярки жорстоко побили дівчину і зняли це на відео - today.ua

Інцидент стався на Троєщині. Відомо, що дівчата навчаються в школі № 294. З невідомих причин у них виник конфлікт з однокласницею, яку вони внаслідок цього побили.

Школярки жорстоко познущалися над дівчиною у дворі багатоповерхівок. На відео постраждала стає на коліна, і в цей момент на неї налітає інша дівчина. Школярка повалила її на землю і почала бити ногами і руками. За декілька секунд бити дівчину почала й інша школярка.

Нападниць намагалися відтягнути від постраждалої. В результаті такого побиття у дівчини під очима з'явились великі гематоми, а через набряклість її очі ледь відкриваються.


Нагадаємо, минулого місяці Бориспільський районний суд Київської області виніс перше в історії України рішення у справі про булінг у школі.

Йдеться про справу, коли в одній зі шкіл Борисполя школярка опублікувала в Instagram непристойні фото своєї ровесниці, тим самим завдавши шкоди психічному здоров’ю потерпілої. Суд встановив особу, яка вчинила психологічне та сексуальне насильство із застосуванням засобів електронних комунікацій. Так як особа неповнолітня, то покарали її батьків. Вони мають сплатити потерпілій штраф у розмірі 850 грн.