Тисячі людей прийшли на Банкову подякувати Порошенку за 5 років президентства

Тисячі людей прийшли на Банкову подякувати Порошенку за 5 років президентства - today.ua
Loading...

Вчора, 22 квітня, в Києві під Адміністрацією президента пройшла акція “Дякую, Петре!”, яку українці провели в знак подяки за реформи, проведені президентом України Петром Порошенко протягом перебування на посаді глави держави.

Станом на 19.05 біля будівлі Адміністрації президента зібралося понад 2 тисячі осіб, і люди продовжували приходити. Співробітники АП відкрили ворота, і всі бажаючі змогли підійти безпосередньо до будівлі Адміністрації.

Багато людей принесли з собою державні прапори України, плакати з написом “Дякую”. Час від часу люди скандували під будівлею “Порошенко!”, “Дякую” та “Кращий”.

Петро Порошенко подякував усім присутнім.

“П’ять років тому на вулиці Банковій я підняв ці прапори. Це прапори України і Європейського Союзу”, – заявив Порошенко.

Він також розповів, що його дуже вразило, як багато людей прийшло під Адміністрацію президента, щоб висловити йому свою вдячність.

“Мене щиро вразило, як багато людей прийшли на Банкову. Ваші серця, слова підтримки і одухотворені обличчя гріють і дають сили. Це було проникливо до мурашок”, – написав Порошенко на своїй сторінці в Twitter.

Крім того, він поділився відео, яке сам зняв з балкона.

Нагадаємо, також Порошенко заявив про намір знову балотуватися на посаду глави держави на наступних виборах президента через 5 років. У відповідь на цю заяву учасники акції почали сканувати: “Через рік!”. Петро Порошенко погодився та сказав: “Через рік, так через рік”.

ПриватБанк знімає у клієнтів гроші з депозитів без їх відома
ПриватБанк відмовив клієнту у проханні розірвати депозит, при цьому знявши з його рахунку комісію. Гроші за депозитом жінці незабаром повернули, тепер вона вимагає повернути комісію,...
Листя салату і гриби: Волочкова нічого не їсть, фото виснаженої балерини потрапили у мережу
Анастасія Волочкова практично тане на очах. Судячи з нових знімків, від балерини скоро нічого не залишиться. Сьогодні в мережі з’явилося фото продуктового кошика Волочкової. Як...
Серіал “Свати” покинув ще один головний герой
Анатолій Васильєв, який зіграв у серіалі “Свати” Юрія Ковальова, вже давно перестав зніматися у відомому серіалі. В інтернеті з’являлася інформація, що таке рішення народного улюбленця...
Анастасія Заворотнюк вийшла на зв’язок: російська телеведуча розповіла про стан хворої актриси
Анастасія Заворотнюк знаходиться зараз у клініці, а навколо її персони з’являється все більше чуток про її нинішнє самопочуття. Друг сім’ї, наближений до чоловіка Анастасії Заворотнюк,...