Тисячі людей прийшли на Банкову подякувати Порошенку за 5 років президентства

729
Тисячі людей прийшли на Банкову подякувати Порошенку за 5 років президентства - today.ua

Вчора, 22 квітня, в Києві під Адміністрацією президента пройшла акція “Дякую, Петре!”, яку українці провели в знак подяки за реформи, проведені президентом України Петром Порошенко протягом перебування на посаді глави держави.

Станом на 19.05 біля будівлі Адміністрації президента зібралося понад 2 тисячі осіб, і люди продовжували приходити. Співробітники АП відкрили ворота, і всі бажаючі змогли підійти безпосередньо до будівлі Адміністрації.

Багато людей принесли з собою державні прапори України, плакати з написом “Дякую”. Час від часу люди скандували під будівлею “Порошенко!”, “Дякую” та “Кращий”.

Петро Порошенко подякував усім присутнім.

“П’ять років тому на вулиці Банковій я підняв ці прапори. Це прапори України і Європейського Союзу”, – заявив Порошенко.

Він також розповів, що його дуже вразило, як багато людей прийшло під Адміністрацію президента, щоб висловити йому свою вдячність.

“Мене щиро вразило, як багато людей прийшли на Банкову. Ваші серця, слова підтримки і одухотворені обличчя гріють і дають сили. Це було проникливо до мурашок”, – написав Порошенко на своїй сторінці в Twitter.

Крім того, він поділився відео, яке сам зняв з балкона.

Нагадаємо, також Порошенко заявив про намір знову балотуватися на посаду глави держави на наступних виборах президента через 5 років. У відповідь на цю заяву учасники акції почали сканувати: “Через рік!”. Петро Порошенко погодився та сказав: “Через рік, так через рік”.

загрузка...