Порошенко заявив, що буде балотуватися на наступних президентських виборах

Порошенко заявив, що буде балотуватися на наступних президентських виборах - today.ua
Loading...

Кандидат у президенти Петро Порошенко, який у другому турі президентських виборів програв своєму опоненту Володимиру Зеленському, заявив про намір знову балотуватися на посаду глави держави на наступних виборах президента. Про це він сказав усім своїм прихильникам, які в понеділок зібралися в урядовому кварталі на акцію підтримки “Дякую, Петре”.

“Ми об’єднуємося для того, щоб забезпечити наші спільні перемоги вже в найближчому майбутньому. Спільно ми йдемо перемагати на парламентських виборах. Разом ми повернемося на вулицю Банкову (де розташована будівля адміністрації президента України) після наступних президентських виборів “, – сказав Порошенко, виступаючи перед своїми виборцями.

У відповідь на цю заяву учасники акції почали сканувати: “Через рік!”. Петро Порошенко погодився, що “через рік, то через рік”.

Президент подякував своїй нинішній команді і всім людям, які його підтримували. Він зазначив, що буде зі своєю командою робити все, щоб забезпечити єдність українського народу.

“Я – оптиміст, оскільки не можна бути націленим на перемогу і не вірити в перемогу, і наша сьогоднішня зустріч є найкращою демонстрацією, що ми не засмучені, ми знаємо, що нам робити, ми знаємо, що наші головні перемоги попереду, оскільки нам з вами треба захищати Україну. Якщо ми її не захистимо, її ніхто не захистить. Нас мільйони і нас буде ще більше. Ми не будемо більше допускати помилок. Рішучі і об’єднані, ми зупинимо російську агресію. Ми звільнимо українську землю. Ми збільшимо добробут українських громадян і подолаємо бідність. Ми забезпечимо вступ України в НАТО і ЄС”, – пообіцяв Порошенко.

Порошенко також планує із партією БПП змагатися за перемогу на парламентських виборах.

Нагадуємо, у другому турі виборів президента України, який відбувся 21 квітня, впевнено перемагає кандидат на посаду глави держави Володимир Зеленський. Йому свої голоси віддали 73,23% виборців. Чинний глава держави Петро Порошенко набрав 24.45%.

Як повідомлялося, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка заявив, що йде у відставку у зв’язку з результатами виборів президента України, згідно з якими перемагає Володимир Зеленський.

ПриватБанк знімає у клієнтів гроші з депозитів без їх відома
ПриватБанк відмовив клієнту у проханні розірвати депозит, при цьому знявши з його рахунку комісію. Гроші за депозитом жінці незабаром повернули, тепер вона вимагає повернути комісію,...
Листя салату і гриби: Волочкова нічого не їсть, фото виснаженої балерини потрапили у мережу
Анастасія Волочкова практично тане на очах. Судячи з нових знімків, від балерини скоро нічого не залишиться. Сьогодні в мережі з’явилося фото продуктового кошика Волочкової. Як...
Серіал “Свати” покинув ще один головний герой
Анатолій Васильєв, який зіграв у серіалі “Свати” Юрія Ковальова, вже давно перестав зніматися у відомому серіалі. В інтернеті з’являлася інформація, що таке рішення народного улюбленця...
Анастасія Заворотнюк вийшла на зв’язок: російська телеведуча розповіла про стан хворої актриси
Анастасія Заворотнюк знаходиться зараз у клініці, а навколо її персони з’являється все більше чуток про її нинішнє самопочуття. Друг сім’ї, наближений до чоловіка Анастасії Заворотнюк,...