ТОП-5 порід котів з найміцнішим здоров'ям

Не всі породи домашніх котів можуть похвалитися відмінним здоров'ям. Особливо це стосується породистих тварин. У них, як правило, безліч генетичних захворювань, в той час як імунна система вуличних котів в рази сильніша. Але є породи, які значно здоровіші за всіх інших.

ТОП-5 порід котів з найміцнішим здоров'ям - today.ua

Найздоровішою вважається Бенгальська порода кішок. Це гібрид звичайної домашньої кішки і дикого азіатського леопардового кота. Представники цієї породи досить великих розмірів і дуже м'язисті. Коти можуть важити до 7 кг ваги, кішки - 5 кг. Бенгальці досить врівноважені, сильні і витривалі. Догляд за ними не потребує особливих навичок - вичесати шубку, почистити вуха і підстригти кігті. Вони майже не линяють, дуже люблять воду, хворіють в рідкісних випадках. Серед можливих захворювань - хвороби шлунково-кишкового тракту.

ТОП-5 порід котів з найміцнішим здоров'ям

Норовливі і ревниві Сіамські коти дуже грайливі і чутливі, при цьому володіють міцним здоров'ям, таким же, як їх характер. Кішки дуже невибагливі в їжі і догляду. Складних генетичних захворювань у цих котів немає, при цьому вони дуже погано переносять звичайні процедури, такі як стерилізація або лікування зубів, про що їх господарям потрібно знати заздалегідь.

Вага Мейн-куна може доходити до 10 кілограмів, але ожирінням ці коти не страждають. Мейн-куни відрізняються прекрасним здоров'ям, завдяки генам своїх предків. Єдиним захворюванням, яке в рідкісних випадках виявляють у цих котів, може бути дисплазія кульшового суглоба, яка є спадковою.

ТОП-5 порід котів з найміцнішим здоров'ям

Сибірська порода кішок формувалася абсолютно без втручання людини, тому імунітет цих вихованців дуже міцний. Сибірська кішка одна з небагатьох порід-довгожителів. До найбільш частих недуг цих котів належать хвороби нирок, сечовивідних шляхів і ясен. У разі своєчасного звернення до ветеринара ваш вихованець дуже швидко відновиться від будь-якого недуга.

Похвалитися здоров'ям може і Російська блакитна кішка. Вона невибаглива і дуже чистоплотна. Господарям достатньо раз на тиждень вичісувати її шерсть і не дозволяти подовгу перебувати під прямими сонячними променями, щоб гарне забарвлення її шубки не стало рудого кольору. Ця порода не застуджується, і завдяки міцному імунітету не хворіє специфічними котячими хворобами.

Раніше Today.ua повідомляв про ТОП-3 найбільших порід кішок.

ДЖЕРЕЛОnewstes.ru