ТОП-3 найбільших порід котів

Коти - це найпопулярніші домашні улюбленці серед українців. І не дарма, адже ці пухнастики завжди вміють підняти настрій своїм господарям, та при цьому не вимагають багато уваги - треба тільки вчасно їх годувати та знаходити трошки часу на ігри.

ТОП-3 найбільших порід котів - today.ua

Особливою популярністю останнім часом користуються незвичні породи котів, які відрізняються великими габаритами. Саме тому ми пропонуємо ознайомитись з рейтингом найбільших котів.

Саванна

Це найбільша і найдорожча порода котів, яка була виведена шляхом гібридизації африканського сервала і домашньої кішки. Ще на початку 1980-х років в США займались розведенням цих котів, а перші два кошеня народилися в 1986 році. Вага саван досягає 20 кг, а висота - 60 см. Вони мають довгі лапи, струнке тіло, великі чашоподібні вуха, що дісталися від диких предків, а також густу плямисту шерсть.

ТОП-3 найбільших порід котів

Мейн-кун

Предки котів цієї породи жили на фермах штату Мен (Північно-Східна Америка). Через чорне смугасте забарвлення і пухнастий хвіст вони зовні нагадували єнотів - звідси і друга частина назви coon, що перекладається як "єнот". Коти мейн-куни важать від 6 до 15 кг, а кішки - 4-6 кг. Висота мейн-кунів досягає 41 см.

ТОП-3 найбільших порід котів

Регдолл

Це порода напівдовгошерстих кішок, назва перекладається як "лялька з тканини", тому що коти цієї породи досить флегматично приймають будь-які дії по відношенню до них: їх можна гладити, тискати, укладати в пози як хочеться. Вага котів цієї породи - від 6,8 до 9 кг, кішок - від 4,5 до 6,8 кг.

ТОП-3 найбільших порід котів

Нагадаємо, раніше ми розповіли про ТОП-5 порід кішок, які дружать з собаками.