ТОП-5 порід кішок, які дружать з собаками

Деякі люди настільки люблять домашніх тварин, що їм не хочеться обирати між кішкою і собакою, тому дбають про обох. Однак, не всі породи мирно уживаються між собою і згодні ділити одну територію. Але є і такі тварини, які із задоволенням разом грають, піклуються один про одного, і стають нерозлучними друзями. Все залежить не тільки від самих тварин або господарів, але і від породи. Ми розповімо, які породи котів краще за інших ставляться до собак.

ТОП-5 порід кішок, які дружать з собаками  - today.ua

Американська короткошерста кішка

Ці кішки дуже розумні і спокійні. Перебуваючи вдома, вони завжди знайдуть, чим себе зайняти. "Американці" чудово уживаються з будь-якими іншими тваринами, в тому числі і з собаками. Найголовніше для них - чітко позначити кордони, які пес не повинен переходити. Тоді всім у домі буде комфортно і добре. Важливою рисою характеру цих котів є терплячість.

ТОП-5 порід кішок, які дружать з собаками

Абіссінська кішка

Абіссінські кішки дуже люблять дітей і інших тварин. Для них вкрай важливо спілкування. Цій породі байдуже, хто буде з ними грати, і хто подарує їм увагу. Головне, не залишати абіссінцев надовго одних, інакше вони сумуватимуть. А ось в особі собаки ці кішки знайдуть собі і співрозмовника, і товариша.

Мейн-кун

Мейн-куни зовні дуже граціозні і за розміром більше багатьох собак. Деякі власники цих котів відзначають, що вони часом і поводяться як собаки. Ці коти віддані та грайливі, не особливо бояться собак, і можуть грати з ними годинами. Бувають періоди, коли мейн-куни можуть днями тільки спати, з перервами на їжу. Але якщо їм запропонують пограти - із задоволенням погодяться.

ТОП-5 порід кішок, які дружать з собаками

Бірманська кішка

Представники цієї породи — визнані домашні "соні", але при цьому дуже люблять грати. І їм не важливо, хто буде поруч із ними — господар, інша кішка або собака. Коли вони хочуть відпочити від усіх, бірманські кішки усамітнюються і зникають із виду на деякий час. Завдяки розвиненому інтелекту ці коти без проблем вловлюють найменші інтонації в голосі господаря і безпомилково розуміють, коли їх хвалять, а коли лають. Якщо їм щось не подобається, вони ховаються.

ТОП-5 порід кішок, які дружать з собаками

Бенгальська кішка

Забарвлення цієї кішки подарувало їй прізвисько "домашнього леопарда". Представники цієї породи вважаються галасливими і "галасливими", досить ревниво ставляться до своїх господарів. Але при цьому, якщо в сім'ї їм буде приділено достатньо уваги і ласки, вони готові прийняти на свою територію і собаку.

Раніше Today.ua назвав ТОП-5 найбільш унікальних порід котів у світі.

ДЖЕРЕЛОpravda.ru