ТОП-5 найбільш унікальних порід котів у світі

Серед 600 мільйонів кішок, які існують у світі, є не просто красиві породи, але і по правді унікальні. Навіть найзатятіші "кошатники" будуть здивовані, коли побачать деяких представників цього сімейства. Вони здивують кожного оригінальністю забарвлення, характером і поведінкою.

ТОП-5 найбільш унікальних порід котів у світі  - today.ua

Кішка Венера

ТОП-5 найбільш унікальних порід котів у світі

Ця кішка має двоколірну мордочку – оранжево-чорну, і різнобарвні очі – чорно-блакитні. На думку біологів, у Венери об'єдналися дві різні ДНК. Мешкає така унікальна тварина в США. Господиня Венери розповідає про те, що її кішка дуже ніжна і добродушна. Вона без проблем дозволяє стригти собі кігтики й обожнює голосно муркотіти. Венера стала дуже популярною в мережі і зараз у неї 300 тисяч підписників на Facebook і Instagram.

Кіт Гамільтон

ТОП-5 найбільш унікальних порід котів у світі

Це найбільш елегантний за зовнішнім виглядом кіт з довгими вусами і аристократичним поглядом. На мордочці у котика – дві плями у вигляді вусів. Вони роблять Гамільтона дуже незвичайним. Американська компанія Urban Outfitters, яка займається продажем одягу, вже уклала контракт з котом для реклами своєї нової колекції.

Норвезька лісова кішка

ТОП-5 найбільш унікальних порід котів у світі

Це граціозна, грайлива і хоробра порода. Вона відображає характер суворої Норвегії і спокійно ставиться до морозної норвезької зими, адже має пухнасту і теплу "шубку". Звички мисливця і схожість з норвезькою риссю зробили породу унікальною і рідкісною. Свого часу лісові кішки Норвегії часто подорожували разом з вікінгами, а король Норвегії Улаф V, який правив у минулому столітті, призначив норвезьку лісову кішку офіційною національною кішкою країни.

Кіт Манул

ТОП-5 найбільш унікальних порід котів у світі

Це величезні за розмірами коти, густа шерсть яких може виростати до 7 см. У цих кішок дуже унікальна мордочка, дивлячись на яку, здається, що вони незадоволені або не виспалися. Крім своєї унікальної зовнішності Манули відрізняються забарвленням, характером і звичками. Вони неймовірно позитивні і грайливі, чого зовні і не скажеш.

Раніше Today.ua назвав ТОП-5 найніжніших порід кішок у світі.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru