ТОП-5 найвірніших порід собак у світі

ТОП-5 найвірніших порід собак у світі - today.ua
Loading...

Собаки – найвірніші й найвідданіші своєму господареві істоти. Фахівці сходяться на думці: собача вірність закладена на генетичному рівні. Однак є породи, які по-особливому прив’язані до своїх господарів, і залишаються віддані йому в будь-якій ситуації.

ТОП-5 найвірніших порід:

Стаффордширський тер’єр

Це дуже витривала собака. У її вихованні не потрібно проявляти агресію, інакше собака може відповісти тим же. Порода добре піддається дресируванню, але вимагає роботи з досвідченим кінологом. При правильному ставленні власника до виховання і відсутності спадкових проблем з психікою, ці пси будуть м’якими з господарями і захищатимуть їх від зовнішньої небезпеки.


Шелті

Зовні ці собаки схожі з коллі. Вони дуже доброзичливі і невибагливі у догляді. Порода характеризується пильністю, м’якістю, живим розумом. За темпераментом шелті велелюбні і розуміють свого власника. Вони також люблять його знайомих, друзів. Собака не нервова, дуже лагідна, швидко навчається різним командам, не дасть свого господаря в образу.


Кане-корсо

Надійний товариш і захисник. Це робоча порода, націлена на захист і охорону. Собаки сильні, витривалі і дуже розумні. У них природжений захисний рефлекс, і вони розділяють гру і реальну загрозу. Але без серйозної причини або без команди кане-корсо не проявляє агресії.


Леонбергер

Представники цієї породи мають дуже врівноважений темперамент. Вони дуже доброзичливо ставляться до дітей, не агресивні, але і не боязкі. Як собака-поводир леонбергер комунікабельний, слухняний, і буде сміливо супроводжувати вас у всіх життєвих ситуаціях. Вони готові підкорятися господареві, швидко навчаються всьому новому, здатні добре запам’ятовувати.


Коллі

Це найбільш дружелюбний пес у всьому світі. Він вірний всім членам сім’ї, особливо дітям. Коллі демонструють інтерес і потяг до роботи на рівні інстинктів. Їх м’який, доброзичливий характер дозволяє гармонійно вливатися в будь-яку сім’ю, висловлюючи велику відданість і відчувати внутрішній стан господарів. В також можуть надати і психологічну допомогу, бо завжди готові підтримати своєю любов’ю і теплотою в скрутну хвилину.
Раніше повідомлялося, що логопед із США Крістіна Хангер навчила свою собаку “говорити”. Словниковий запас “освіченої” собаки становить 29 слів.

Гороскоп на 7 грудня від Павла Глоби: Тільцям варто подружитися з сусідами, а Ракам – пережити розчарування
Сьогодні ідеальний день для того, що привести в порядок свої думки і почуття. Не варто кудись поспішати, зосередьтесь на важливих справах та приділить час близьким....
“Приховувати не буду”: Лоліта Мілявська показала шанувальникам фото без макіяжу
Лоліта Мілявська, російська співачка, якій заборонено в’їзд в Україну, в прямому сенсі показала шанувальникам своє справжнє обличчя. Так, Лоліта перед камерою зняла макіяж та опублікувала...
Схуднення на фруктах: як скинути зайві 10 кг за тиждень
Фрукти містять всі необхідні вітаміни і антиоксиданти, необхідні нашому організму для нормального функціонування протягом дня. Також вони насичені корисними мінералами та вуглеводами, які заряджають енергією...
Не має аналогів: Київстар запустив рідкісний тарифний план
Київстар запровадив новий тарифний план. В рамках рідкісної пропозиції “Всі разом. Базовий” абонент отримує повністю безлімітний домашній інтернет на швидкості 100 Мбіт/секунду. Сьогодні можна підключитися...