ТОП-5 найкращих порід кішок для дітей

Багато родин рано чи пізно замислюються над тим, кошеня якої породи придбати своїй дитині, адже далеко не всі кішки можуть похвалитися поступливим і грайливим характером. При виборі чотирилапого друга для своєї дитини слід звертати увагу на її темперамент: спокійним дітям підійдуть спокійні кошенята, і, навпаки, активній дитині буде набагато цікавіше з енергійним вихованцем.

ТОП-5 найкращих порід кішок для дітей  - today.ua

Найкраще уживаються з дітьми Абіссінські кішки. Ця активна, цікава і грайлива тварина може стати найкращим другом для вашої дитини. Кішки цієї породи не сидять на місці, вона із задоволенням будуть разом з малюком досліджувати квартиру, бігати наввипередки і разом з ним пустувати. Маючи терплячий характер, абіссінець не буде агресивно реагувати на дитячі атаки, що важливо. У разі втоми він просто сховається туди, де дитина його не знайде.

ТОП-5 найкращих порід кішок для дітей

Добрі і ласкаві коти породи Регдолл також можуть стати ідеальними супутниками дітей. Невичерпне терпіння і відсутність агресії на генетичному рівні зробили цих тварин ідеальними пухнастими няньками. Однак перед тим як завести кошеня цієї породи, варто пояснити дитині, як себе з ними поводити. Ці кішки не вміють групуватися у разі падіння, тому кидати їх з висоти категорично не можна, бо це закінчиться бідою.

ТОП-5 найкращих порід кішок для дітей

Сім'ї з дітьми дуже часто обирають Канадського сфінкса. Це не просто кішка з поступливим характером. Вона легко уживається з іншими тваринами, наприклад з собаками, і до того ж гіпоалергенна. Сфінкс дуже любить спілкуватися з дітьми, не демонструючи агресію. На сьогоднішній день це одна з найбільш доброзичливих порід, тому можете сміливо купувати своїй дитині кошеня сфінкса і всі будуть щасливі.

Британська короткошерста кішка вважається досить стриманою і незалежною, однак це не стосується стосунків з дітьми. До дитини британець прив'язується всією душею і з непідробним інтересом і відданістю може поділяти з нею і ігри, і сон.

ТОП-5 найкращих порід кішок для дітей

Екзотична зовнішність і чудовий характер Орієнтальної кішки не залишають байдужими дітей у всьому світі. Тварини цієї породи гіперактивні, тому ігри з дітьми будуть для них у радість. При цьому батьки можуть не переживати за здоров'я своїх малюків, тому що орієнтальні кішки рідко випускають кігті і проявляють негативні емоції по відношенню до дітей. Відмінною особливістю цієї породи є їхнє вміння "поговорити" та помуркотіти, що неодмінно сподобається дітям.

Раніше повідомлялося, які породи кішок мають найміцніше здоров'я.

ДЖЕРЕЛОpetstory.ru