ТОП-5 найдобріших порід собак, що люблять дітей

Автор: Міхєєнко Наталія

Питання про те, яка собака найдобріша, найчастіше виникає у батьків, які вирішують ощасливити свого малюка придбанням цуценя. Експерт розповів, що серед найдобріших дітям краще всього підходять собаки великих порід.

ТОП-5 найдобріших порід собак, що люблять дітей - today.ua

Лабрадор-ретривер

ТОП-5 найдобріших порід собак, що люблять дітей

Ця порода вважається універсальною завдяки стійкій психіці. Лабрадор буде вірним і поступливим другом для кожного члена сім'ї, зуміє подружитися з дітьми і стане їм нянькою. Лабрадори-ретривери розумні, добре піддаються дресируванню, легко йдуть на контакт і люблять знайомитися з новими гостями.

Золотистий ретрівер

ТОП-5 найдобріших порід собак, що люблять дітей

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Ці красиві і ласкаві собаки володіють відмінним чуттям і пам'яттю, можуть грати з дітьми і приглядати за ними, а також за іншими домашніми тваринами, з якими вони чудово уживаються. Золотистий ретрівер — привітний і довірливий, інтелігентний і делікатний.

Ньюфаундленд

ТОП-5 найдобріших порід собак, що люблять дітей

Ці великі, веселі і добрі собаки вважається слухняними і безпроблемними. Ньюфаундленд позбавлений агресії по відношенню до людей. Ці собаки дуже мудрі і врівноважені, цікаві і наполегливі. В іграх з дітьми ньюфаундленди проявляють завидне терпіння, демонструючи безмежну доброту і м'який характер.

Сенбернар

ТОП-5 найдобріших порід собак, що люблять дітей

Це сильні, неймовірно розумні і витривалі собаки. Сенбернар вражає не тільки своїми розмірами, але і дивовижною інтуїцією, бездоганним нюхом і добрим серцем. Собаки чудово навчаються. Ці собаки тихі, мрійливі, миролюбні і слухняні. Вони люблять людей. Бережно поводяться з дітьми.

Коллі

ТОП-5 найдобріших порід собак, що люблять дітей

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Представники цієї породи - символ собачої відданості. Вони вміють піклуватися про дітей, опікувати молодших, завжди готові брати участь у змаганнях, пробіжках і веселих іграх, демонструючи при цьому кмітливість, спритність, хорошу пам'ять.

Також пропонуємо вашій увазі ТОП-10 найбільш інтелектуальних порід собак з найбільш високим рівнем робочих якостей.