ТОП-10 найрозумніших собак

До вибору собаки варто підходити з усією відповідальністю. Перед тим як запросити в свій будинок нового чотириногого друга, задумайтеся, скільки часу і сил ви готові йому віддавати. Пропонуємо вашій увазі ТОП-10 найбільш інтелектуальних порід собак з найбільш високим рівнем робочих якостей. Дресирувати собак цих порід легко і приємно навіть новачкові.

ТОП-10 найрозумніших собак - today.ua

Німецька вівчарка

ТОП-10 найрозумніших собак

Ці собаки просто ідеальні для дому. Їх можна використовувати і в якості охоронців, і в якості домашніх псів, і для поліцейських цілей.

Лабрадор-ретривер

ТОП-10 найрозумніших собак

Лабрадори-ретривери представлені в кожній країні світу. Вони служать в поліції. Їх використовують як поводирів сліпі люди. Ці собаки відмінні рятувальники.

Бордер-коллі

ТОП-10 найрозумніших собак

Ці собаки дуже легко піддаються тренуванню, доброзичливі і дуже люблять дітей. Ці розумні тварини можуть використовуватися скрізь: і в якості охоронців, і як няні.

Золотистий ретрівер

ТОП-10 найрозумніших собак

Золотистий ретрівер дуже розумний і здібний. Ці собаки можуть бути рятувальниками, виявляти наркотики, працювати поводирями. Ці собаки дуже терплячі.

Пудель

ТОП-10 найрозумніших собак

Пуделі дуже розумні і здатні. Раніше ці собаки служили і рятувальниками, і спостерігачами. Вони добре плавають і здатні врятувати потопаючу людину. В залежності від розміру можуть використовуватися і для полювання, і для охорони.

Доберман

ТОП-10 найрозумніших собак

Доберман дуже розумний, але його необхідно тренувати. Варто відзначити, що ці собаки дуже активні.

Ротвейлер

ТОП-10 найрозумніших собак

Цей м'язистий красень теж дуже розумний. Ротвейлери іноді працюють в поліції, власники цих собак навчають їх навіть носити дрова та інші тяжкості на ринки або додому. Ідеальний захисник для будинку, але він вимагає дресирування та навчання.

Вівчарська собака

ТОП-10 найрозумніших собак

Ця порода славиться своїм розумом, здатністю розуміти господаря з півслова, легко піддається дресируванню. Ці собаки дуже виконавчі.

Шелті

ТОП-10 найрозумніших собак

Шелті має сильну схожість з коллі. У собаки цієї породи дуже добрий слух. Вони здатні захистити свого господаря.

Папільон

ТОП-10 найрозумніших собак

Така маленька, мила і забавна собачка дуже розумна. Папільон - символ елегантності.

Раніше Today.ua розповів про собак, які лікують від хвороб і продовжують життя господарям.

Юлія Саніна не вважає себе переможницею проекту “Танці з зірками“: “Це мені абсолютно не потрібно“
У неділю, 29 листопада, відбувся фінал легендарного хореографічного шоу “Танці з зірками 2020“. У проекті перемогла пара Санта Дімопулос і Макс Леонов...
Навіщо в борщ потрібно додавати оцет і цукор: розкрито секрет насиченого кольору страви
Справжній український борщ повинен бути ароматним і яскраво-червоним. Насичений колір страві надають буряк і томатна паста, однак, секрет не тільки в ...
ПриватБанк відмовляється закривати картки клієнтів: українці масово скаржаться на обслуговування
ПриватБанк не виконує заявки клієнтів, які вони подають через мобільний додаток Приват24, через що українці залишаються вкрай незадоволеними обслугову...
Надю Дорофєєву розкритикували за плагіат пісні на “Танцях з зірками“
Українська співачка Надя Дорофєєва, яка 21 листопада випустила свій перший сольний кліп, вперше вийшла на сцену до глядачів, заспівавши нову пісню. Ко...
Літні українці можуть залишитися без пенсії: які ще нововведення чекають пенсіонерів з 1 січня
Деякі літні українці ризикують вже з наступного року залишитися без пенсії і взагалі без будь-яких засобів до існування. Йдеться про одержувачів так з...