ТОП-10 найрозумніших собак

ТОП-10 найрозумніших собак - today.ua

До вибору собаки варто підходити з усією відповідальністю. Перед тим як запросити в свій будинок нового чотириногого друга, задумайтеся, скільки часу і сил ви готові йому віддавати. Пропонуємо вашій увазі ТОП-10 найбільш інтелектуальних порід собак з найбільш високим рівнем робочих якостей. Дресирувати собак цих порід легко і приємно навіть новачкові.

Німецька вівчарка

ТОП-10 найрозумніших собак

Ці собаки просто ідеальні для дому. Їх можна використовувати і в якості охоронців, і в якості домашніх псів, і для поліцейських цілей.

Лабрадор-ретривер

ТОП-10 найрозумніших собак

Лабрадори-ретривери представлені в кожній країні світу. Вони служать в поліції. Їх використовують як поводирів сліпі люди. Ці собаки відмінні рятувальники.

Бордер-коллі

ТОП-10 найрозумніших собак

Ці собаки дуже легко піддаються тренуванню, доброзичливі і дуже люблять дітей. Ці розумні тварини можуть використовуватися скрізь: і в якості охоронців, і як няні.

Золотистий ретрівер

ТОП-10 найрозумніших собак

Золотистий ретрівер дуже розумний і здібний. Ці собаки можуть бути рятувальниками, виявляти наркотики, працювати поводирями. Ці собаки дуже терплячі.

Пудель

ТОП-10 найрозумніших собак

Пуделі дуже розумні і здатні. Раніше ці собаки служили і рятувальниками, і спостерігачами. Вони добре плавають і здатні врятувати потопаючу людину. В залежності від розміру можуть використовуватися і для полювання, і для охорони.

Доберман

ТОП-10 найрозумніших собак

Доберман дуже розумний, але його необхідно тренувати. Варто відзначити, що ці собаки дуже активні.

Ротвейлер

ТОП-10 найрозумніших собак

Цей м'язистий красень теж дуже розумний. Ротвейлери іноді працюють в поліції, власники цих собак навчають їх навіть носити дрова та інші тяжкості на ринки або додому. Ідеальний захисник для будинку, але він вимагає дресирування та навчання.

Вівчарська собака

ТОП-10 найрозумніших собак

Ця порода славиться своїм розумом, здатністю розуміти господаря з півслова, легко піддається дресируванню. Ці собаки дуже виконавчі.

Шелті

ТОП-10 найрозумніших собак

Шелті має сильну схожість з коллі. У собаки цієї породи дуже добрий слух. Вони здатні захистити свого господаря.

Папільон

ТОП-10 найрозумніших собак

Така маленька, мила і забавна собачка дуже розумна. Папільон - символ елегантності.

Раніше Today.ua розповів про собак, які лікують від хвороб і продовжують життя господарям.

В Україні значно підвищать пенсії: стали відомі подробиці рішення президента
Як відомо, Володимир Зеленський ініціював істотне підвищення мінімальної зарплати в Україні вже з 1 вересня 2020 року. Президент направив відповідний ...
8 серпня - Всесвітній день кішок: ТОП-8 цікавих фактів про пухнастих вихованців
Все кошатники світу сьогодні святкують Всесвітній день кішок. З нагоди свята пропонуємо вам дізнатися кілька цікавих фактів про кішок і їхнє життя. ...
Гарнір, який знижує рівень цукру і холестерину, назвали лікарі з Канади
Здоров'я людини залежить від того, що він їсть. Медики з Канади назвали гарнір, який стоїть ввести в меню всім людям без винятку. Завдяки цієї несклад...
Дзеркальна дата 08.08.2020: обов'язково загадайте бажання в цей день
Нумерологи кажуть, що дата 08.08.2020 енергетично дуже потужна, в цей день слід обов'язково загадати бажання. Але зробити це необхідно правильно. Тіль...
Кабмін скасував соціальні виплати на дітей і направив гроші на інші держпрограми
Члени Кабінету міністрів України проголосували за скасування соціальних виплат на дітей. Заощаджені гроші відправлять на інші потреби. Дану постанову ...