Топ-5 найбільш ніжних котів

Серед українців коти - це найулюбленіші домашні тварини, адже ці милі пухнасті створіння завжди знають, як підняти вам настрій своїми кумедними витівками. Крім того, коти мінімально примхливі в догляді - головне вчасно їх годувати та знаходити час на ігри. У вашому домі досі немає кота, але ви давно про нього мріяли? Тоді наш топ-5 найбільш ніжних порід кішок точно стане вам у нагоді.

Топ-5 найбільш ніжних котів - today.ua

Сибірська кішка

Коти цієї породи вибирають собі господаря і люблять його абсолютно самозабутньо, майже що з собачою відданістю. Якщо в домі є дитина, рекомендується, щоб вона якомога частіше годувала кошеня та гладила його. Тоді малюк і кіт виростуть нерозлучними друзями.

Топ-5 найбільш ніжних котів

Мейн-кун

Котів цієї породи недарма називають кото-собаками. Вони розумні, доброзичливі, легко навчаються. Незважаючи на свій досить загрозливий зовнішній вигляд і величезні розміри, коти цієї породи - неймовірно лагідні тварини.

Топ-5 найбільш ніжних котів

Менкс

Це кішки з неймовірною чарівністю. В домі вони завжди будуть намагатись привернути до себе увагу, швидко звикнуть до людей і легко підлаштуються під характер свого господаря.

Топ-5 найбільш ніжних котів

Бірманська кішка

Це справжні леді, вони спокійні і мають гарні манери. Кішка цієї породи може подовгу гратися, але варто взяти її на руки, вона миттєво розслабиться, із задоволенням приймаючи ласки господаря.

Топ-5 найбільш ніжних котів

Регдолл

Цю породу відрізняє підвищена ласкавість, терплячість і ніжність у відносинах з господарем. Але за цими кішками потрібне око та око, тому що їх не можна кидати на підлогу навіть з висоти вашого росту, вони не вміють групуватися і напружуватися в польоті. Якщо в домі є діти, краще обрати іншу породу.

Топ-5 найбільш ніжних котів

Нагадаємо, раніше ми публікували ТОП-3 найкращих порід котів для алергіків.