“Токсичний троль“: Саакашвілі звернувся до Путіна

Російський президент Володимир Путін добре усвідомлює, наскільки він "токсичний" для українців і використовує це, щоб "замазати" свого ворога, порадивши майбутньому президенту України Володимиру Зеленському повернути опальному політику Михеїлу Саакашвілі українське громадянство. Про це у Фейсбуці написав колишній президент Грузії та екс-голова Одеської облдержадміністрації.

“Токсичний троль“: Саакашвілі звернувся до Путіна - today.ua

За словами Саакашвілі Путін у грудні 2017 року вимагав у діючого президента України Петра Порошенка видворити його з України, що, власне, й було зроблене через деякий час.

Тепер, на переконання Саакашвілі, очільник Кремля намагається підступитися до Владимира Зеленського, вимагаючи не повертати йому громадянство та не пускати його в Україну.

“Токсичний троль“: Саакашвілі звернувся до Путіна “Токсичний троль“: Саакашвілі звернувся до Путіна

"Так от, новоспечений троль, Володимире Володимировичу, я досить досвідчений, щоб за цими маневрами бачити прийоми вашої політики подвійних стандартів - вимагати від опонента, який так сильно вам відповів своєю заявою на вашу роздачу російських паспортів на окупованій частині Донбасу, мого повернення, сподіваючись, що він побоїться це зробити", - написав Саакашвілі.

"Тепер це не ваша справа! Ми з українцями розберемося самі!", - висловив впевненість політик.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі заявив, що сподівається, що нинішній президент України Петро Порошенко не буде переобраний на другий термін і планує повернутися і до України, і у Грузію.

Також ми писали, що Саакашвілі хотів повернутися на батьківщину, щоб очистити своє ім’я в суді.