Міхеіл Саакашвілі збирається повернутися в Україну

Екс-президент Грузії і колишній глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі сподівається, що нинішній президент України Петро Порошенко не буде переобраний на другий термін і планує повернутися і до України, і у Грузію. Про це він заявив під час конгресу грузин-емігрантів у бельгійському Льєжі.

Міхеіл Саакашвілі збирається повернутися в Україну - today.ua

Міхеїл Саакашвілі, якого позбавили громадянства, впевнений, що Порошенко повинен програти на президентських виборах, оскільки не вірить у те, що у нього високий рейтинг.

"У них, за моїми даними, близько $400 мільйонів на мережу підкупу голосів. У Грузії в співвідношенні з кількістю населення було ще більше. Але на відміну від Грузії, Україна – надто велика держава. Там і у інших партій теж є гроші...".

За словами опального політика, якщо не поміняти Порошенка на іншу людину, не з "оточення" російського президента Володимира Путіна, то в такому випадку українська держава нібито припинить своє існування.

Це станеться через відтік населення, висловив упевненість Саакашвілі, тому що люди тікають з Грузії та України.

Також Саакашвілі твердо вірить в те, що йому вдасться повернутися і в Україну, і у Грузію, після того, як ці території "будуть звільнені від олігархів".

За його словами, в Україні, Грузії та Молдові немає політики, немає вільних виборів, майже немає вільних медіа та корупція така, що Росія на їх фоні виглядає острівцем благополуччя.

Крім того, Саакашвілі зазначив, що для російського президента будь-який глава української держави, навіть Володимир Зеленський або Юлія Тимошенко, якщо вони користуватимуться довірою українців і відстоюватимуть існування України, буде незручним.

"Для Путіна зручний тільки хаос", резюмував Саакашвілі.

Нагадаємо, Саакашвілі готовий підтримати кандидатуру мера Львова Андрія Садового на виборах президента України, але за однієї умови.

Також ми писали, що Саакашвілі хотів повернутися на батьківщину, щоб очистити своє ім'я в суді.

ДЖЕРЕЛОdw.com
В Україні знову будуть змінювати тарифи на газ: що вирішив уряд
Тарифи на газ, які зараз уряд обмежив найвищими показниками, незабаром знову будуть змінюватися. Зараз ніхто не може сказати, чи будуть вони вище тепе...
Індивідуальне опалення може бути небезпечним: чим ризикують українські споживачі
Після підвищення тарифів на комуналку українці масово почали переходити на індивідуальне опалення. Однак, не всі споживачі знають, які загрози виникаю...
Накопичувальна пенсія: економіст розповів, куди найкраще вкладати гроші
Накопичувальна пенсія в Україні, в тому вигляді, в якому її бачить влада - це утопія. Така система накопичення грошей на старість абсолютно нежиттєзда...
В Інтернеті активізувалися шахраї, які діють від імені “Укрпошти“: на що слід звертати увагу
Шахрайство в мережі Інтернет стало нині в Україні не лише популярним, але й вельми прибутковим ремеслом. У винахідливості аферистам не відмовиш. Варто...
Софія Ротару зізналася в коханні до свого чоловіка в день його смерті
Софія Ротару зі своєю сім'єю 20 січня вшанувала пам'ять свого покійного чоловіка Анатолія Євдокименка, якого не стало 19 років тому. Чоловікові артист...