Тіна Кароль запише англомовний альбом у Нью-Йорку

259
Тіна Кароль запише англомовний альбом у Нью-Йорку - today.ua

Українська співачка Тіна Кароль поділилася із шанувальникам важливою новиною. Артистка відправилася в Нью-Йорк, де підписала контракт з міжнародним лейблом Bentley Records. За сприяння нових партнерів зірка збирається записати англомовний альбом. Вона зафіксувала момент підписання контракту на відео, яке опублікувала на сторінці фан-спільноти в Instagram.

“Мені б хотілося зробити щось пам’ятне для України…Страшно починати все спочатку в іншому місці? Звичайно, але я відчуваю, що це оновить мене і принесе нову енергію і відчуття. Навіть в деякій мірі це буде тримати мене в тонусі, що необхідно всім, хто на хвилі популярності”, – прокоментувала співачка свій контракт з американською студією.

Шанувальники Тіни Кароль в коментарях до публікації почали вітати її з новим досягненням та бажати співачці усіляких успіхів.

“Тіночка у тебе все вийде!!!! І ти це знаєш!!! Ти талант!”, “Тільки вперед, як на Олімпійський олімп! Будь Чемпіонкою!”, “Всі ці роки ви не зупинялися в розвитку, захоплююся вашою працею”, “Тіна для Вас в Україні стало занадто тісно, Ви зірка, яку повинен почути весь світ”, – написали фоловери.

Офіс Bentley Records, де Тіна Кароль підписала контракт, знаходиться в самому центрі Нью-Йорка – на Манхеттені. Завершивши усі справи, Тіна прогулялася вулицями мегаполісу – зокрема, Уолл-стріт, і зробила кілька фото.

“Мені подобається сміливо мріяти, я хочу зруйнувати залізну завісу, за якою ми жили весь цей час. Я мрію стати піонером, тим самим сподіваючись показати цьому поколінню, що ми живемо в світі без кордонів”, – написала Тіна Кароль.

Раніше повідомлялося, що суддя шоу «Голос країни» Дан Балан під час прямого ефіру запросив Тіну Кароль на танець і присвятив їй виступ учасників своєї команди.

загрузка...