Дан Балан присвятив пісню Тіні Кароль

2997
Дан Балан присвятив пісню Тіні Кароль - today.ua

Відомий музикант і суддя шоу “Голос країни” Дан Балан продовжує надавати знаки уваги чарівній українській співачці та своїй колезі Тіні Кароль під час ефірів вокального шоу. У неділю, 17 березня, артист запросив її на перший спільний танець і присвятив Тіні виступ учасників своєї команди.

Зіркові тренери танцювали під мікс композицій 90-х “Батарейка” і Shape of my heart у виконанні Гіоргі Дарахвелидзе, Софії Шафір і Семюеля Гріллі. Під час танцю ще один суддя проекту Монатік помітив легкий флірт між Даном і Тіною і забавно показав, що між його колегами спалахнули особливі почуття.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Які емоції вирують на проекті! Просто вау 😍❤️🔥🔥🔥 @monatik_official

Публікація від Голос країни / Голос. Діти (@goloskrainy_official)

Після виконання цієї пісні норовлива Тіна Кароль зізналася, що не може об’єктивно оцінити виступ учасників, оскільки її відволікали. Зірковий тренер з гумором попросила посадити її за “останню парту”, чим викликала сміх у залі.

“Балан відволікав, я не насолодилася співом, не змогла почути. Можливо, таке поєднання пісень недостатньо дало вам можливість розкритися”, – оцінила виступ команди Дана Балана Тіна Кароль.

Користувачі соцмереж активно коментують чутки про роман між Тіною Кароль і Даном Баланом, ініціатором яких виступає сам артист. Під час “сліпих” прослуховувань він таємно підніс Тіні Кароль коробку з квітами, під час восьмого ефіру проекту, 10 березня, Дан всіляко загравав з Тіною, а потім по-джентльменськи за руку провів її до крісла і назвав зірку “Моя королева”. Цього разу він присвятив їй пісню. Безумовно, цікаво спостерігати, на які кроки піде Дан у наступних ефірах шоу.

Today.ua повідомляв, що Тіна Кароль опублікувала ніжне фото в білосніжному романтичному вбранні від україно-бельгійського бренду.

загрузка...