Тіна Кароль похвалилася спокусливим вбранням

Українська співачка і зірковий тренер вокального шоу "Голос країни-9" Тіна Кароль часто ділиться зі своїми підписниками в Instagram фотографіями в різних образах. Цього разу співачка опублікувала знімок з фотосесії, на якому спокусливо позує на стільці в яскраво-жовтій майці з глибоким вирізом і легкій спідниці небесно-блакитного кольору. Свій образ Тіна традиційно доповнила червоною помадою, масивними прикрасами і туфлями-човниками тілесного кольору.

Тіна Кароль похвалилася спокусливим вбранням - today.ua

Тіна Кароль похвалилася спокусливим вбранням

Тіна Кароль не підписала фотографію, залишила лише кілька іменних хештегів, зазначивши, що знімок зробив український фотограф Артем Кулаковський.

У коментарях під постом фанати зірки опублікували багато приємних комлиментов. Вони в захваті від чуттєвості і спокусливості їх кумира.

"Дівчина - мрія", "Чекаю не дочекаюся тебе на обкладинці якогось журналу", "Ця шия з розуму зводить", "Ось це естетика тіла!", - написали фоловери.

Напередодні Тіна Кароль опублікувала ще одну відверту фотографію, зроблену перед дзеркалом у гримерці. Артистка зображена зі спини, але її обличчя і бюст відображаються в дзеркалі в світлі софітів. Як видно на знімку, перед дзеркалом Тіна Кароль поправляє модний піджак з гудзиками кольору хакі. Її волосся розпущене , а на обличчі легкий макіяж з акцентом на губи, які вона нафарбувала улюбленою червоною помадою.

Тіна Кароль похвалилася спокусливим вбранням

Телеглядачі проекту "Голос країни-9" активно коментують чутки про роман між Тіною Кароль і Даном Баланом, ініціатором яких виступає сам артист. Під час "сліпих" прослуховувань він таємно підніс Тіні Кароль коробку з квітами, під час восьмого ефіру проекту, 10 березня, Дан всіляко загравав з Тіною, а потім по-джентльменськи за руку провів її до крісла і назвав зірку "Моя королева". На дев'ятому ефірі музикант присвятив зірці пісню і танець.

Як повідомлялося, в мережі з'явився анонс наступного випуску шоу "Голос країни-9", в якому зіркові тренери Тіна Кароль та Дан Балан засвітилися в ніжних обіймах один одного.