Дан Балан ніжно вкусив Тіну Кароль в ефірі “Голосу країни-9″

2035
Дан Балан ніжно вкусив Тіну Кароль в ефірі "Голосу країни-9" - today.ua

Тіна Кароль та Дан Балан засвітилися в ніжних обіймах один одного.

У мережі з’явився анонс наступного випуску шоу “Голос країни-9”, який телеглядачі побачать у неділю, 31 березня. На відео, опублікованому на офіційному Youtube-каналі проекту, Дан Балан не просто обійняв Тіну Кароль, але і ніжно вкусив її за плечі, тим самим шокувавши співачку та інших учасників шоу.

Дан Балан час від часу підігріває чутки про романтичні стосунки з Тіною Кароль. Він не приховує від публіки своєї симпатії і виявляє до неї публічне увагу. Під час “сліпих” прослуховувань музикант таємно підніс Тіні Кароль коробку з квітами, під час восьмого ефіру проекту, 10 березня, Дан всіляко загравав з Тіною Кароль, а потім по-джентльменськи за руку провів її до крісла, подарував іграшку і назвав зірку “Моя королева”. На дев’ятому ефірі музикант присвятив артистці виступ учасників своєї команди, а також запросив її на танець.

Колега Тіни Кароль по проекту MONATIK заявив, що настільки відкритий прояв симпатії з боку Балана на адресу Тіни є абсолютно очевидним і нормальним явищем, а сам він із задоволенням заспіває на їх весіллі.

“Це нормально. Тіна – дуже красива, талановита жінка. Дан Балан, наскільки я знаю, неодружений хлопець (якщо я правильно знаю). Ну чому йому не проявляти до неї відкриту симпатію, тим більше, вони зовсім поруч сидять у суддівських кріслах”, – висловився Дмитро у програмі “Слава+”.

Як повідомлялося, в 10 випуску шоу “Голос країни” Тіна Кароль з’явилася в суддівському кріслі в новому образі.

загрузка...