Тимошенко повстала під Радою проти продажу землі

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, яка раніше засвітилася в черевиках Prada за 1 тисячу доларів, повстала під стінами Верховної Ради проти продажу української землі, підтримавши активістів, які вимагають не допустити включення до порядку денного скандального законопроекту №2178-10. В акції протесту беруть участь Всеукраїнська аграрна рада, Аграрна партія і "Всеукраїнське об'єднання "Свобода". Політик нагадала, що її політична сила виступає категорично проти продажу сільськогосподарської землі. Вона застерегла президента Зеленського від "трагічної помилки".

Тимошенко повстала під Радою проти продажу землі - today.ua

Юлія Тимошенко на мітингу заявила, що розпродаж сільськогосподарської землі суперечить Конституції України та підриває національну безпеку країни. Політик також зазначила, що напередодні аграрний комітет рекомендував парламенту прийняти закон, за яким 72% території України фактично піде з молотка, при цьому її власниками зможуть стати іноземці, а в одні руки продаватимуть до 210 тисяч гектарів землі.

"Партія буде звертатися до Конституційного суду з вимогою визнати закони, які позбавляють Україну національного надбання, неконституційними і такими, які повинні бути скасовані", – заявила народний депутат Юлія Тимошенко.

Раніше Юлія Тимошенко закликала Зеленського провести референдум про продаж землі.

ДЖЕРЕЛОvesti.ua