Тимошенко закликала Зеленського провести референдум про продаж землі

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулася до президента Володимира Зеленському з вимогою провести референдум з питання продажу землі, перш ніж виносити законопроект про ринок землі на голосування Верховної Ради. Юлія Тимошенко нагадала, що її політична сила виступає категорично проти продажу сільськогосподарської землі. Вона застерегла президента Зеленського від "трагічної помилки".

Тимошенко закликала Зеленського провести референдум про продаж землі - today.ua

“У нас 42 млн га сільськогосподарської землі. Це 72% території України. Якщо і продавати, то хіба не слід запитати про це у народу України, який нею володіє?”, – поцікавилася Тимошенко.

Лідер “Батьківщини” наголосила, що українським фермерам нічого дати в заставу, щоб банк міг кредитувати покупку землі. Тобто ці кредити будуть для людей недоступними. Також Тимошенко торкнулася передвиборної кампанії президента Володимира Зеленського, в якій він обіцяв вирішувати важливі питання референдумами. Вона запитала у Милованова, чи буде референдум щодо ринку землі.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський, який доручив Верховній Раді скасувати мораторій на продаж землі, спростував інформацію про продаж української землі іноземцям, зазначивши, що українська земля належить тільки громадянам України.

ДЖЕРЕЛОpravda.com.ua