Тимошенко закликала Зеленського провести референдум про продаж землі

Автор: Міхєєнко Наталія

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулася до президента Володимира Зеленському з вимогою провести референдум з питання продажу землі, перш ніж виносити законопроект про ринок землі на голосування Верховної Ради. Юлія Тимошенко нагадала, що її політична сила виступає категорично проти продажу сільськогосподарської землі. Вона застерегла президента Зеленського від "трагічної помилки".

Тимошенко закликала Зеленського провести референдум про продаж землі - today.ua

“У нас 42 млн га сільськогосподарської землі. Це 72% території України. Якщо і продавати, то хіба не слід запитати про це у народу України, який нею володіє?”, – поцікавилася Тимошенко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Лідер “Батьківщини” наголосила, що українським фермерам нічого дати в заставу, щоб банк міг кредитувати покупку землі. Тобто ці кредити будуть для людей недоступними. Також Тимошенко торкнулася передвиборної кампанії президента Володимира Зеленського, в якій він обіцяв вирішувати важливі питання референдумами. Вона запитала у Милованова, чи буде референдум щодо ринку землі.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський, який доручив Верховній Раді скасувати мораторій на продаж землі, спростував інформацію про продаж української землі іноземцям, зазначивши, що українська земля належить тільки громадянам України.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Українців попередили про різке подорожчання квартир до кінця року