Тест на уважність: на фото замаскувалася кішка, яку ніхто не може знайти

На фото зверху серед каміння і рослин сховалася кішка. Помітити її одразу вдається мало кому, адже тварина злилася з місцевістю. Однак, найбільш кмітливим вдається розгледіти силует кішки. Спробуйте і ви, підключивши всю свою уважність!

Тест на уважність: на фото замаскувалася кішка, яку ніхто не може знайти - today.ua

Кішки вміють маскуватися під навколишнє середовище і зливатися з пейзажем не гірше будь-якого хижака. Диким кішкам доводиться полювати і вистежувати здобич, тому їх забарвлення допомагає в цьому.

Погляньте на фото ще раз! Придивіться до всіх деталей, адже будь-яка з них може допомогти вам відшукати тварину. Не поспішайте, адже часу у вас предостатньо. Подібні завдання найчастіше виконуються на час, але ми пропонуємо вас просто потренувати пам'ять, не замислюючись над швидкістю.

Ну що, знайшли кішку? Якщо ні, нижче даємо вам підказку. Тварина сховалася прямо по центру зображення, але по чорному силуету на каміннях під деревом можна розгледіти кішку. Одразу помітити кішку було неможливо, але напевно у багатьох тепер це вийшло!

Тест на уважність: на фото замаскувалася кішка, яку ніхто не може знайти

Сподобався тест? Тоді пропонуємо вам потренувати свою уважність і спробувати знайти на фото пташку. На пошуки у вас є 20 секунд. Бажаємо успіхів!

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru