Тест на уважність: на фото сховалася пташка, яку потрібно знайти за 20 секунд

Автор: Лобанова Єлизавета

На фото зверху зображено пташку, яку мало кому вдається знайти за 20 секунд. Пропонуємо вам подивитися на зображення під різними ракурсами і побачити замаскований об'єкт за лічені секунди. Підключіть всю свою уважність і терпіння, і вам вдасться пройти цей тест дуже швидко.

Тест на уважність: на фото сховалася пташка, яку потрібно знайти за 20 секунд  - today.ua

Птахи вміють спритно маскуватися під навколишнє середовище. Їм весь час доводиться ховатися від тварин, які їх сильніше, щоб не стати їх здобиччю. Не у всіх птахів таке забарвлення, яке робить їх непомітними, але деяким все ж пощастило.

Ще раз уважно подивіться на фото. Вдалося відшукати пташку серед гілок і листя? Не кожен впорається з цим завданням, тому не турбуйтеся, якщо у вас не вийшло зробити це з першого разу. Дайте собі трохи часу. А якщо і цього буде недостатньо, пропонуємо вам поглянути на фото нижче, де розташована підказка.

Тест на уважність: на фото сховалася пташка, яку потрібно знайти за 20 секунд

Популярні зараз

В Україні очікуються звільнення та підвищення зарплат, — Нацбанк

Китай може захопити Місяць та оголосити його своєю територією, - NASA

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Українських біженців у Німеччині закликали виїхати до Польщі: в країні виник гострий дефіцит місць

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Бачите, як усе просто? Забарвлення пташки повністю збігається з кольором листя, і одразу побачити її неможливо. Адже, на перший погляд, крім напівоголених гілок на фоні блакитного неба на фото нічого більше немає.

Якщо вам сподобався цей тест, пропонуємо виконати ще одне подібне завдання і спробувати знайти собаку серед колод за 1 хвилину.