Субсидії продовжать не усім: кому потрібно буде подати нову заяву

Автор: Міхєєнко Наталія

Для 90 відсотків субсидіантів, яким була перепризначена субсидія на оплату комунальних послуг у травні на літній період, у жовтні на опалювальний сезон 2019-2020 років її розмір буде розрахований автоматично. До уваги будуть прийматися доходи за I-II квартали 2019 року. Але деяким українцям потрібно повторно подати документи, оновивши заяву та декларацію про доходи.

Субсидії продовжать не усім: кому потрібно буде подати нову заяву - today.ua

Також зазначається, що монетизація пільг стартує з 1 жовтня 2019 року. Вона буде проходити за зразком безготівкової монетизації субсидій через "Ощадбанк". Тим пільговикам, які бажають отримувати свою пільгу готівкою, восени потрібно буде звернутися в управління соцзахисту, написати відповідну заяву і надати реквізити банківського рахунку в "Ощадбанку". Після цього пільгу виплачуватимуть готівкою.

Безробітні, які не стояли в цей час на обліку в Центрі зайнятості, мають право на зимову субсидію на умовах сплати ЄСВ (22% від мінімалки — 918,06 грн.) за будь-які три місяці цього періоду. Безробітні в селі мають право на допомогу без сплати ЄСВ за рішенням Комісії.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше повідомлялося, що українці, які отримають на руки гроші в рамках монетизації субсидії, але не будуть платити за житлово-комунальні послуги, можуть залишитися без цього виду допомоги від держави на наступний період, поки не виплатять борг.

Популярні зараз

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Робота половини українських банків може зупинитися: у НБУ назвали причину

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України затвердив порядок проведення перевірок отримувачів субсидій та інших соцвиплат. Перевірки почнуть проводити з метою надання державної допомоги більш адресно і тільки тим громадянам, які її потребують. Зокрема, держоргани стануть перевіряти інформацію про громадян, яка впливає на рішення щодо виплат державної допомоги.