Субсидія не прийшла: що робити

Субсидія в листопаді вперше буде приходити "живими" грошима. Квитанції за комунальні послуги українці отримають без урахування субсидій. Це пов'язано з новим механізмом нарахування пільг на житлово-комунальні послуги (ЖКП).

Субсидія не прийшла: що робити - today.ua

У Міністерстві соціальної політики повідомили, що субсидії будуть нараховуватися в грошовій формі службами соціального захисту населення. Ця сума буде приходити на особистий рахунок одержувача субсидій в "Ощадбанк", який буде переводити кошти постачальникам послуг. Про нарахування субсидії громадян будуть повідомляти SMS-кою.

Але враховуючи те, що цей механізм вводиться вперше, українців попередили про можливі помилки при нарахуванні субсидій. Якщо раптом субсидія не прийшла (головне, не хвилюйтеся), її донарахують у наступному місяці.

Якщо ви в чомусь сумніваєтеся, можете звертатися в орган соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації.

У міністерстві нагадали, що пільговикам, які подали заяву в орган соціального захисту населення на отримання субсидії готівкою, виплата буде здійснюватись у готівковій формі на зазначений у заяві спосіб ("Ощадбанк" або "Укрпошта"). Українці одразу ж зобов'язані повністю сплатити за послуги ЖКГ.

Поспішаємо повідомити приємну новину: у одержувачів субсидій на оплату комунальних послуг з’явилася унікальна можливість оформити виплати в режимі онлайн.

ДЖЕРЕЛОvesti.ua