Стало відомо, хто замінить Карла Лагерфельда у будинку Chanel

291
Стало відомо, хто замінить Карла Лагерфельда у будинку Chanel - today.ua

Місце креативного директора модного будинку Chanel після смерті Карла Лагерфельда займе голова креативної студії Chanel Віржині Віар. Про це йдеться у заяві будинку Chanel.

Повідомляється, що Віржині Віар була правою рукою Карла Лагерфельда. Вона прийшла в модний будинок Chanel у 1987 році і пропрацювала разом з Лагерфельдом понад 30 років.

Слід зазначити, що в грудні 2018 року Лагерфельд в Нью-Йорку провів показ 17-й колекції Chanel під назвою Métiers d’Art. Для цієї колекції дизайнер надихнувся тематикою Стародавнього Єгипту, з його багатством і розкішшю.

Як відомо, сьогодні, 19 лютого, у віці 85 років, помер всесвітньо відомий німецький кутюр’є, стиліст і фотограф Карл Лагерфельд. Причини смерті наразі не називають, але відомо, що протягом останніх декількох тижнів він погано почувався.

Карл Лагерфельд прославився співпрацею з модними будинками Chanel, Chloe та Fendi.

Він народився у вересні 1933 року в Гамбурзі, але сам стверджував, що датою його народження став 1938 рік, і він може це підтвердити документально.

У 1980 році Лагерфельд винайшов моду на спідниці-шорти і міні-спідниці. Але справжню славу дизайнер здобув через 3 роки, коли став арт-директором Будинку “Шанель”. У той період модельєр створив лінію прет-а-порте. Трохи згодом з’явилися нові лінії одягу – KL і KL by Karl Lagerfeld. Талановитому модельєрові вдалося зробити застарілий стиль “Шанель” динамічним і сучасним.

загрузка...