Помер відомий модельєр Карл Лагерфельд

478
Помер відомий модельєр Карл Лагерфельд - today.ua

Сьогодні, 19 лютого, у віці 85 років, помер всесвітньо відомий німецький кутюр’є, стиліст і фотограф Карл Лагерфельд.

Причини смерті наразі не називають, але відомо, що протягом останніх декількох тижнів він погано почувався.

Карл Лагерфельд прославився співпрацею з модними будинками Chanel, Chloe та Fendi.

Він народився у вересні 1933 року в Гамбурзі, але сам стверджує, що датою його народження став 1938 рік, і він може це підтвердити документально.

У 1980 році Лагерфельд винайшов моду на спідниці-шорти і міні-спідниці. Але справжню славу дизайнер здобув через 3 роки, коли став арт-директором Будинку “Шанель”. У той період модельєр створив лінію прет-а-порте. Трохи згодом з’явилися нові лінії одягу – KL і KL by Karl Lagerfeld. Талановитому модельєрові вдалося зробити застарілий стиль “Шанель” динамічним і сучасним.

Улюбленими топ-моделями дизайнера стали Клаудія Шиффер, Діана Крюгер, Стелла Теннант, Кара Делевінь. Дівчата, кожна в свій час, ставали центральними фігурами на показах маестро. У фотосесіях модельєра брали участь також Ванесса Параді, Кіра Найтлі, Інес Де ля Фрессанж.

Також однією з головних пристрастей Лагерфельда стало створення вишуканого парфуму. Починаючи з 1975 року Карл Лагерфельд випускав парфуми брендів Chloе, KL, Jako. Улюбленою туалетною водою модельєра став аромат із запахом книги.

Нагадаємо, 3 лютого в Росії помер реп-виконавець Кирило Толмацький, відомий під псевдонімом Децл.

загрузка...