Стало відомо, хто хотів підкупити кандидата в президенти Тимошенко

1885
Стало відомо, хто хотів підкупити кандидата в президенти Тимошенко - today.ua

Очільник однієї з політичних партій був затриманий під час спроби дати хабар народному депутату і кандидату в президенти Юрію Тимошенко за відмову балотуватися. Про це повідомив прес-секретар Генеральної прокуратури Андрій Лисенко.

У ГПУ імен хабарників не назвали, але українські ЗМІ повідомляють, що 5 млн грн за відмову від участі у виборах президента України кандидату Юрію Тимошенко пропонували голова Партії захисників України Тарас Костанчук і колишній боєць батальйону “Донбас” Олександр Іщенко. Їх обох наразі затримано правоохоронцями.

Лисенко наголосив, що Юрію Тимошенко пропонували 5 млн грн.

“Вищезазначене особа, спільно з іншим громадянином України, діючи умисно, за попередньою змовою між собою, незаконним способом схиляли кандидата в президенти України відмовитися від участі в президентських виборах, які повинні відбутися 31.03.2019, шляхом написання заяви в ЦВК про зняття своєї кандидатури, і пропонували йому за відмову від участі у виборах в якості винагороди кошти в сумі 5 млн грн”, – повідомив Лисенко.

Він додав, що Тимошенко, “усвідомлюючи, що зловмисники своїми умисними діями спонукають його до вчинення злочину, звернувся з відповідною заявою до Генеральної прокуратури України”.

За словами Лисенка, другого зловмисника також затримано.

Нагадаємо, раніше лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявляла, що вважає участь кандидата в президенти Юрія Тимошенка у передвиборчій гонці “політичною технологією”, спрямованою на відтягування у неї голосів, через повний збіг прізвища та ініціалів кандидата з її власними.

загрузка...