Одному з кандидатів в президенти пропонували 5 мільйонів гривень за відмову балотуватися, – Луценко

556
Одному з кандидатів в президенти пропонували 5 мільйонів гривень за відмову балотуватися, - Луценко - today.ua
Фото: unian.net

Кандидату на пост президента України Юрію Тимошенку пропонували 5 мільйонів гривень за те, щоб він зняв свою кандидатуру на виборах президента України. Про це офіційно заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За словами Луценка, Генпрокуратура разом із СБУ і ДБР затримали двох осіб, які мали намір дати п’ять мільйонів гривень хабара кандидату в президенти України Юрію Тимошенку, щоб він відмовився балотуватися.

“Генпрокуратура спільно з ДБР і СБУ щойно затримали двох осіб, які намагалися вручити долари в еквіваленті 5 мільйонів гривень кандидату в президенти Юрія Тимошенку за відмову балотуватися”, – написав Луценко на сторінці в “Фейсбуці”.

Фото: unian.ua

Відомо, що народний депутат України Юрій Тимошенко є фігурантом кримінальної справи через можливі маніпуляції з пожертвами для його участі в президентських виборах. Сам Юрій Тимошенко заявив, що вважає відкрите щодо нього виробництво “політичним переслідуванням”.

Раніше лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявляла, що вважає участь кандидата в президенти Юрія Тимошенка у передвиборчій гонці “політичною технологією”, спрямованою на відтягування у неї голосів, через повний збіг прізвища та ініціалів кандидата з її власними.

загрузка...