Справа моряків: російський омбудсмен скасувала зустріч з українською колегою

Слідче управління ФСБ РФ вимагає суд провести засідання з приводу продовження терміну арешту військовополонених українських моряків у закритому режимі. Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова на своїй сторінці в Facebook.

Справа моряків: російський омбудсмен скасувала зустріч з українською колегою - today.ua

Вона також наголосила, що уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова скасувала зустріч з нею.

"Однак тепер точно зрозуміло, чому скасовано зустріч з Уповноваженим з прав людини в РФ Тетяною Москальковою. Омбудсман РФ повідомила мені в смс-повідомленні, що вона вимушена виїхати у термінове позапланове відрядження та повернеться пізно ввечері. А завтра Тетяна Москалькова відлітає в Узбекистан. Тобто усі наші попередні домовленості щодо конфіденційного обговорення важливих для нас питань не мають для Уповноваженого РФ ніякої ваги", - зазначила Денісова.

Раніше повідомлялось, що сьогодні омбудсмен Людмила Денісова і родичі українських моряків приїхали на суд до Москви.

Нагадаємо, російське слідство просить продовжити термін арешту обвинувачених ще на три місяці - до 26 квітня. Також слідство клопоче перед судом про проведення судових засідань у закритому від слухачів режимі.

Як відомо, 28 листопада 2018 року Київський районний суд Сімферополя заарештував на 2 місяці усіх 24 українських моряків. За рішенням суду, до 25 січня 2019 року моряки перебуватимуть у слідчому ізоляторі.