Омбудсмен Денісова і родичі українських моряків приїхали на суд до Москви

132
Омбудсмен Денісова і родичі українських моряків приїхали на суд до Москви - today.ua

Сьогодні, 14 січня, український омбудсмен Людмила Денісова та четверо членів сімей моряків, затриманих росіянами у Керченській протоці, приїхали до Москви. Про це омбудсмен повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Як зазначає Денісова, завтра, 15 січня, відбудеться розгляд клопотання прокурорів про продовження терміну запобіжного заходу для українських військовополонених моряків.

“Разом зі мною приїхали чотири члени сімей наших хлопців, інші приїдуть у другій половині дня. Намагатимемося потрапити на засідання Лефортовського суду у справі військовополонених моряків”, – зазначила вона.

Нагадаємо, раніше прес-секретар суду Катерина Краснова повідомила, що слідство просить продовжити термін арешту обвинувачених “ще на три місяці, тобто до 26 квітня”. Вона додала, що слідство також клопоче перед судом про проведення судових засідань у закритому від слухачів режимі.

Як відомо, 28 листопада 2018 року Київський районний суд Сімферополя заарештував на 2 місяці усіх 24 українських моряків. За рішенням суду, до 25 січня 2019 року моряки перебуватимуть у слідчому ізоляторі.

загрузка...