“Іх здесь нєт“? Соратник Путіна приїхав на “інспекцію“ в Золоте

На Донбас з "перевіркою" процесу розведення сил приїхав соратник президента РФ Володимира Путіна, депутат Держдуми Олексій Журавльов. Він побував на позиціях російських найманців в районі Золотого Луганської області.

“Іх здесь нєт“? Соратник Путіна приїхав на “інспекцію“ в Золоте - today.ua

За інформацією сепаратистських ЗМІ, Журавльов приїхав, щоб "перевірити", як українська сторона відвела свої війська в цьому районі.

За результатами свого візиту на Донбас соратник Путіна висловив здивування, що "українська сторона вперше вирішила раптово відвести війська".

"Я зміг переконатися, що наразі всі умови дотримуються. Вперше українська сторона вирішила раптово відвести війська. Дійсно, їх тут немає. Ми подивилися, і це так", - сказав депутат. Держдуми РФ.

Журавльова супроводжували представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, а також бойовики з нашивками спільного Центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

Російський депутат дав коментар так званій пресслужбі незаконного збройного формування "народна міліція ЛНР", а також зустрівся з ватажком організації Леонідом Пасічником.

Нагадаємо, добровольці та ветерани війни на Донбасі збираються створити мобільні групи для фіксації порушень з боку бойовиків на ділянках, де відбувається розведення сил.