Розведення військ: добровольці і ветерани війни на Донбасі озвучили план своїх подальших дій

Добровольці та ветерани війни на Донбасі збираються створити мобільні групи для фіксації порушень з боку бойовиків на ділянках, де відбувається розведення сил. Про це під час брифінгу сказав ветеран полку "Азов" Сергій Тамарін.

Розведення військ: добровольці і ветерани війни на Донбасі озвучили план своїх подальших дій - today.ua

"Азовець" наголосив, що офіційній інформації штабу ООС та ОБСЄ українські добровольці і ветерани не вірять.

За його словами, до мобільних груп увійдуть ветерани російсько-української війни та експерти задля подачі об’єктивної інформації. Крім того, рух "Ні капітуляції" планує збільшувати кількість добровольців. Зараз на блокпосту Золоте-4 перебуває півсотні колишніх військових. Тамарін також зауважив, що добровольці не проти компромісу – спільного з поліцією патрулю.

Нагадаємо, у суботу, 26 жовтня, президент України Володимир Зеленський прибув на позиції українських добровольців в районі населеного пункту Золоте на Донбасі, де мало відбутися розведення сил і засобів. В мережі з'явилось відео спілкування президента з представником добровольців на ім’я Денис, якого він просить прибрати зброю. Крім того, в розмові йдеться про акції "Ні капітуляції" і про лист, який Зеленському передав губернатор Миколаївської області Олександр Стадник. Розмова Зеленського та добровольця вийшла досить емоційною. В один момент глава держави сказав: "Послухай, я президент цієї країни, мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь, я тобі прийшов і сказав: зброя прибери. А ти мені не перекладай на акції".