Ще одна країна впровадила санкції проти РФ

Сьогодні, 18 березня 2019 року, уряд Австралії впровадив санкції проти громадян Росії, причетних до нападу і захоплення українських кораблів і моряків в Керченській протоці, а також проти ватажків "ЛНР" і "ДНР". Про це повідомляється в заяві міністра закордонних справ Австралії Марізе Пейн.

Ще одна країна впровадила санкції проти РФ - today.ua

Міністр нагадала, що Австралія спільно з США, Великобританією та іншими країнами-членами ЄС і Канадою є твердим прихильником суверенітету і територіальної цілісності України.

"Сьогодні я оголошую цільові фінансові санкції та заборони поїздок семи росіянам за їх роль в перехопленні і захопленні українських морських суден, які намагалися пройти через Керченську протоку. Австралія стурбована цією ескалацією напруженості в Азовському морі в листопаді 2018 року", - йдеться в тексті заяви.

Також Пейн закликала владу РФ без зволікань звільнити українських моряків і судна, а також забезпечити безперешкодну навігацію в Керченській протоці.

"Австралія не визнає ніяких дій, спрямованих на легітимізацію анексії Криму чи відокремлення частин Донецької і Луганської областей України. Тому я також ввела цільові фінансові санкції та заборони поїздок проти трьох "лідерів" контрольованих сепаратистами районів Донецької та Луганської областей України після так званих виборів в листопаді 2018 року", - йдеться в заяві міністра.

Нагадаємо, у п’ятницю, 15 березня, у зв’язку з п’ятою річницею анексії росіянами півострова Крим, а також у відповідь на інцидент у Керченській протоці, Сполучені Штати Америки та Канада запровадили нові санкції проти Російської Федерації.