Сергій Притула після програшу в боротьбі за крісло мера готується до виборів в Раду

Кандидата в мери Києва від партії "Голос" Сергія Притулу підтримали 7,9% громадян, що дозволило йому зайняти третє місце в гонці за крісло глави міста. Після програшу на місцевих виборах Притула не має наміру йти з політики, а буде готуватися до виборів до Верховної Ради, про що він заявив в інтерв'ю "УП".

Сергій Притула після програшу в боротьбі за крісло мера готується до виборів в Раду - today.ua

"Якщо будуть позачергові вибори в парламент, піду на них в обов'язковому порядку ... Починаючи з сьогоднішнього дня, ми вже дивимося на перспективу на наступні кампанії", - зазначив Притула.

Він уточнив, що на нього розраховують в "більш масштабних рівнях і кампаніях", тому має намір продовжувати відрядження по регіонах і спілкуватися з потенційними виборцями.Сергій Притула після програшу в боротьбі за крісло мера готується до виборів в Раду Притула додав, що партія ставить перед ним завдання розвивати партійні осередки і зберегти той актив, який у них є по регіонах, незалежно від того, наскільки успішно або неуспішне вони пройшли цю кампанію на місцевих виборах. За словами Притули, йому на цих виборах вдалося завести деяких людей з "Голосу" в ВР і до місцевих органів влади, тому ніщо не завадить йому на наступних виборах пройти до парламенту особисто.

Нагадаємо, Сергій Притула привітав з перемогою Віталія Кличка і побажав йому якнайшвидшого одужання від коронавіруса.

ДЖЕРЕЛОpravda.com.ua