Притула привітав Кличка з перемогою на виборах і прокоментував свою поразку

Кандидат в мери Києва від партії "Голос" Сергій Притула прокоментував результати місцевих виборів в Україні і привітав з перемогою Віталія Кличко, за якого віддали свої голоси 50,2% киян. За словами Притули, він очікував іншого результату, але все одно вдячний і тим, хто голосував за нього, і тим, хто цього не зробив.

Притула привітав Кличка з перемогою на виборах і прокоментував свою поразку - today.ua

Шоумен не так здивований тому, що його на виборах випередив Віталій Кличко, а скоріше його здивував високий результат представника "Опозиційної платформи - За життя" і колишнього глави КМДА Олександра Попова. Згідно з результатами голосування, його підтримали 9,5% виборців, тоді як за Сергія Притулу проголосували 7,9%.

Притула зазначив, що "дуже сумно констатувати той факт, що на сьомому році війни, в столиці воюючої країни можливий такий високий результат представника відверто проросійської політичної сили".

Він привітав Віталія Кличка з перемогою, побажавши йому швидкого одужання від коронавіруса.

"Сподіваюся, що пан Кличко почув і побачив під час цієї кампанії, що киянам не подобається в місті. І буде працювати над вирішенням цих проблем більш успішно, ніж під час попередньої каденції", - зазначив Притула.

На думку Сергія Притули, низька явка на цих виборах була не стільки через пандемію COVID-19, скільки через "тотальне розчарування людей в тому, що вони можуть своїм голосом на щось впливати, і незнання того, які повноваження завдяки децентралізації перейшли від центральної влади на місця ".

Він вважає, що потрібно проводити просвітницьку роботу в цьому напрямку, особливо "серед молоді, яка в черговий раз програла ці вибори дисциплінованим виборцям пенсійного віку".

Раніше повідомлялося, що лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко програв на виборах на окрузі №208 в Чернігівській області кандидату від "Слуги народу" Анатолію Гунько.

ДЖЕРЕЛОliga.net