Шкодять красі і здоров'ю: від яких продуктів краще відмовитися після 40 років

Нещодавно фахівці провели дослідження і прийшли до висновку про те, що людям, які досягли сорокарічного віку, варто відмовитися від деяких продуктів, які шкодять красі та здоров'ю. У них містяться речовини, які уповільнюють процес обміну речовин. Що варто виключити з раціону?

Шкодять красі і здоров'ю: від яких продуктів краще відмовитися після 40 років - today.ua

Біле борошно та випічка з нього

В процесі обробки біле борошно втрачає поживних властивостей. В результаті до його складу входять тільки глютен і крохмаль, які, потрапляючи в кишечник, утворюють слиз, а в ній активно розвиваються патогенні мікроорганізми.

Цукор і солодощі

Шкодять красі і здоров'ю: від яких продуктів краще відмовитися після 40 років

В таких продуктах ви не знайдете нічого корисного. Вони складаються з порожніх калорій, які перетворяться в складки на ваших боках. Добова норма цукру не повинна перевищувати 30 грамів.

Смажені продукти

У процесі смаження в продуктах утворюються трансжири, які провокують захворювання серцево-судинної системи, онкологію і ожиріння. Лікарі радять людям старше сорока років вживати запечену, відварну або тушковану їжу.

Напівфабрикати

Для їх приготування використовують підсилювачі смаку, щоб замаскувати не надто якісну сировину. Такі добавки призводять до різних захворювань. Якщо хочете зберегти своє здоров'я, готуйте їжу самостійно.

Магазинні майонези і кетчупи

Такі соуси, мабуть, лідери за кількістю шкідливих добавок в їх складі. Емульгатори, ароматизатори, загусники – всі вони надають згубний вплив на організм людини. Не хочете піддавати себе небезпеці? Тоді готуйте соуси самі.

Нещодавно фахівці назвали продукти, які небезпечно купувати в супермаркетах. Дізнайтеся про них детальніше, щоб не ризикувати своїм здоров'ям.