У Мінську триває “народна інавгурація“ Тіхановської: що відбувається в столиці Білорусі

У столиці Білорусі сьогодні проходить "народна інавгурація" Світлани Тіхановської - у відповідь на таємну інавгурацію Лукашенка, яка відбулася днями в Мінську.

У Мінську триває “народна інавгурація“ Тіхановської: що відбувається в столиці Білорусі - today.ua

Опозиція через свої медіа-ресурси стала скликати протестний електорат на цей захід ще кілька днів тому. Тим більше, що особливо скликати не довелося. За новою доброю білоруською традицією народ особливо масово збирається на протести саме по неділях, поєднуючи відпочинок вихідного дня з боротьбою за свої права.

У Мінську триває “народна інавгурація“ Тіхановської: що відбувається в столиці Білорусі Однак цього разу вирішили не просто провести протестну акцію, а організувати "народну інавгурацію" Світлани Тіхановської. Саме вона, як стверджує опозиція, перемогла на президентських виборах. Однак цю перемогу у людей вкрали, "намалювавши" 80% підтримки чинному президенту Олександру Лукашенку. Тому опозиція призначила своїм прихильникам збір на 14:00 в центрі білоруської столиці. До місця зустрічі людей попросили принести портрети Тіхановської, позаяк сама лідерка опозиції перебуває в Литві, побоюючись повертатися на батьківщину. Українське видання strana.ua розповіло, що відбувається в цей час у Мінську.

До 13:40 до центру Мінська вже звезли спецтехніку, призначену для розгону демонстрантів. У соцмережах з'явилося відео, як БТРи на повному ходу рухаються до центру столиці.

У центрі столиці закрили сім станцій метро: потяги проходять через ці станції, не зупиняючись.

Близько другої години дня з'явилася інформація від МВС про затримання деяких учасників протесту. Попутно протестувальників закликали не піддаватися на заклики провокаторів. Приблизно в той же час були помічені військові з автоматами біля Палацу республіки у Мінську.

З'ясувалося, що в Мінську, у черговий раз, впала швидкість мобільного інтернету. Люди невеликими групами попрямували до стели "Мінськ - місто-герой". Тим часом, біля готелю "Ювілейний" почалися затримання.

До речі, сьогодні у білоруської опозиції - невеличкий ювілей, 50-й день протестів. У зв'язку з цим Світлана Тіхановська привітала співвітчизників у Telegram-каналі "Пул Первой".

"Сьогодні 50-й день нашого протесту, і білоруський народ сьогодні знову виходить на вулиці. Ми вийшли зупинити цей режим, і ми робимо це мирно", - написала Тіхановська.

У Мінську триває “народна інавгурація“ Тіхановської: що відбувається в столиці Білорусі Нагадаємо, Світлана Тіхановька зустрілася в представником Держдепу США Джорджем Кентом, який запевнив її в повному сприянні з боку США. Правда, в чому конкретно полягатиме це сприяння, Кент не повідомив. Або ж повідомив не для широкого кола.

Які товари Україна експортує в США
Згідно з даними AMS митної служби США, за підсумками 8 місяців 2020 року контейнерний експорт України в США - 540 мільйонів доларів. Американці експор...
Абонплата за інтернет в Україні знову підвищиться: коли станеться чергове подорожчання
Час, коли з появою нових провайдерів, вартість доступу в інтернет постійно дешевшала, давно в минулому. Тепер абонплата дорожчає, причому значно, прак...
Зеленський назвав людей, які заважають Україні отримати транш від МВФ
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна, як держава, повністю виконала всі вимоги Міжнародного валютного фонду для отримання чергового транш...
В Україні змінилися ціни на продукти харчування: прогнози експертів на найближче майбутнє
Деякі продукти харчування незабаром повернуться в колишню цінову категорію, а деякі - продовжать рости в ціні. З чим це пов'язано і як зміниться варті...
ПриватБанк повідомив про зміни в грошових переказах через Приват24
ПриватБанк нагадав українцям про переваги відправки грошових коштів в режимі онлайн через додаток Приват24. Станом на першу декаду жовтня, частка кліє...