Тихановська зустрілася з представником США і заручилася підтримкою Держдепу

Світлана Тихановська, яка в цей непростий для Білорусі час, очолила опозиційний рух, заручилася підтримкою Держдепу США. Головний суперник Олександра Лукашенка провела зустріч із заступником помічника держсекретаря США Джорджем Кентом, якому висловила свої побоювання і від якого отримала запевнення в сприянні. Подробиці читайте далі ...

Тихановська зустрілася з представником США і заручилася підтримкою Держдепу - today.ua

Представник Держдепу США Джордж Кент провів переговори зі Світланою Тихановською. Сторони обговорили політичну кризу в Білорусі, можливі шляхи виходу з ситуації, що склалася. Обговорили можливість створення тристороннього діалогу ЄС, Росія і США, який покликаний допомогти в організації в Білорусі нових президентських виборів.

Під час переговорів Світлана Тихановська висловила Кенту побоювання з приводу того, що факт прибуття в посольство США в Білорусі американського посла в світі можуть сприйняти, як визнання легітимності Олександра Лукашенка. Далі головний білоруський опозиціонер подякувала представнику Держдепу за тверду і послідовну позицію США, попросила надавати підтримку як моральну, так і економічну в проведенні демократичних перетворень в Білорусі.

Крім того, Світлана Тихановська в телефонному режимі провела переговори з депутатами Палати представників Конгресу США та американськими сенаторами. Лідер опозиції закликала американських політиків не визнавати Олександра Лукашенка президентом Білорусі і ввести санкції проти силовиків.

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко взяв участь у церемонії інавгурації президента. Про дату проведення заходу до останнього моменту не повідомляли. Як пройшла церемонія, і які проблеми вона спричинила за собою?