У Мінську на недільному Марші проти терору пролунали постріли: подробиці з Білорусі

У столиці Білорусі Мінську сьогодні пройшов черговий, вже традиційний, недільний марш опозиції. На масову ходу, яка отримала назву Марш проти терору, вийшло понад 10 тисяч білорусів, повідомляють ЗМІ.

У Мінську на недільному Марші проти терору пролунали постріли: подробиці з Білорусі - today.ua

Маршрут Маршу проліг від станції метро "Парк Челюскінців" до урочища Куропати, де розташований національний некрополь пам'яті жертв сталінських репресій.

На вулицях міста знову була помічена спецтехніка для розгону демонстрантів. Крім того, в місті також з'явилася бронетехніка із встановленими на ній крупнокаліберними кулеметами. У деяких місця шлях демонстрантам перепиняли військові. Для залякування натовпу були застосовані світлошумові гранати. Крім того, з ланцюга військових пролунали постріли. Правда, вони стріляли не в людей, а у повітря.

Близько 14 години, безпосередньо перед початком Маршу, були закриті кілька станцій Мінського метрополітену. Однак ще до 16-ї години їх знову відкрили. Загалом, нічого нового ні влада, ні опозиція в цей день не придумали. Ніхто не загинув, і це вже можна вважати головним позитивом дня.

У Мінську на недільному Марші проти терору пролунали постріли: подробиці з Білорусі ЗМІ повідомили також про затримання трьох журналістів газети "Новы час" - Дмитра Дмитрієва, Олександра Зеньковича і Яна Трусила. Кажуть, що Дмитрієва при цьому сильно побили і потім відвезли в Партизанський РУВС. Зеньковича і Трусила відвезли в інше РУВС - Жовтневе. Крім того, ЗМІ повідомляють про те, що перестав виходити на зв'язок оператор Дмитро Солтан, який працює на телеканалі "Белсат".

Нагадаємо, Олександр Лукашенко придумав, як "перевиховувати" тих, хто замість роботи або навчання ходить на вулиці з протестами. Він віддав розпорядження адміністраціям вузів або підприємств відраховувати з роботи і навчання тих, хто ходить в робочий час на протести. А після цього, вже будучи відрахованим, кожен може йти куди захоче.