Лукашенко придумав, як швидко припинити вуличні акції: протестувальникам доведеться вибирати

Автор: Шевченко Лилия

У Білорусі будуть жорстко карати всіх, хто замість навчання і роботи виходить на вулиці. Що виберуть люди: стабільність чи зміни, покаже час. Олександр Лукашенко дав вказівку уряду «нікого не вмовляти», а відразу відправляти на вулиці, але після того, як вони будуть відраховані з ВНЗ і звільнені з роботи.

Лукашенко придумав, як швидко припинити вуличні акції: протестувальникам доведеться вибирати - today.ua

Олександр Лукашенко заявив, що наступний етап «кольорової революції», яка, на його думку, була реалізована в Білорусі, - це радикалізація протестів. Це дуже небезпечний час, тому президент закликав батьків забрати з вуличних акцій протесту своїх дітей. В іншому випадку, як висловився президент держави, буде дуже боляче.

Відеозапис засідання, на якому Олександр Лукашенко виступив із закликом звільняти і відраховувати всіх незгодних з нинішньою політикою влади, оприлюднив канал «Пул першого».

https://www.youtube.com/watch?v=zk8DCouzga0&feature=emb_logo

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Лукашенко заявив, що якщо студенти не бажають вчитися, а замість відвідування занять виходять на вулиці і беруть участь в несанкціонованих акціях, порушуючи при цьому законодавство держави, вони повинні бути позбавлені права називатися студентами.

«Будь ласка, відправте їх, як я говорив, кого в армію, а кого - на вулицю. Нехай ходять по вулиці. Але вони повинні бути відраховані з вузу. Те ж саме викладачі, їх теж одиниці, які гидко себе ведуть в вузах», - висловив свою вимогу Олександр Лукашенко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Президент Білорусі додав, що кожен з учасників протесту повинен визначитися, в якій країні вони хочуть жити і що робити.

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко ввів кримінальну відповідальність за носіння української націоналістичної символіки в Білорусі. За прапор УПА, герб «Азова», портрети Степана Бандери та Романа Шухевича, форму і шеврони СС, УПА і т. П. Загрожує чималий тюремний термін.