ТОП-5 найдорожчих кішок у світі

Є різні варіанти, як кішка потрапляє до господаря. Когось знаходять на дорозі, когось беруть у друзів, а за когось віддають великі гроші. Представляємо вам топ-5 найдорожчих порід кішок на Землі.

ТОП-5 найдорожчих кішок у світі - today.ua

1. Саванна

Мова про гібрид домашньої бенгальської кішки та африканського сервала. Дата появи породи - 80-ті роки 20-го століття. Мова про великих кішок до 60 см в холці. Дуже схожі на диких котів. Обожнюють воду - купатися і грати. Ціна стартує від 4 тисяч доларів і доходить до 50 тисяч.

ТОП-5 найдорожчих кішок у світі

2. Бенгальська кішка

Є гібридом дикої бенгальської кішки та звичайної. Зовнішність хижака і ласкавий характер приваблюють майбутніх господарів. Порода дуже рідкісна. Вартість кошеня від 3 тисяч доларів до 25 тисяч.

ТОП-5 найдорожчих кішок у світі

3. Гіпоалергенна кішка

"Створена" на початку 21-го століття. Вартує 5-6 тисяч доларів, а чи виправдовує свою назву - питання. До компанії, що представила породу світу, вже надійшло багато судових позовів від розчарованих господарів-алергіків.

ТОП-5 найдорожчих кішок у світі

4. Персидська кішка

Одна з найпоширеніших порід. При цьому вартість доходить до 5500 доларів, бо порода часто бере участь у виставках.

ТОП-5 найдорожчих кішок у світі

5. Петерболд

З'явилися як результат схрещування донського сфінкса та орієнтальної короткошерстої кішки. Кішки, що славляться активністю, життєрадісністю і красивою зовнішністю. Як і всі голі кошеня, коштують недешево, в районі 1-5 тисяч доларів.

ТОП-5 найдорожчих кішок у світі

Раніше повідомлялося, яку хворобу можуть переносити домашні коти, заражаючи при цьому своїх господарів.