Порошенко з родиною провів новорічні свята на яхті за 75 мільйонів фунтів стерлінгів

У ЗМІ з'явилася інформація про те, де провів новорічні свята Петро Порошенко з сім'єю. П'ятий президент України зі своїми рідними зустрічали новий рік без ялинки, зате під пальмами. Вони зараз відпочивають в Еквадорі на Галапагоських островах.

Порошенко з родиною провів новорічні свята на яхті за 75 мільйонів фунтів стерлінгів - today.ua

Цього разу сім'я лідера "Європейської солідарності» не полетіла на Мальдіви, де в цю пору спостерігається справжнє "вавілонське стовпотворіння" українських, російських та інших не бідних людей. Петро Порошенко та його рідні віддали перевагу більш спокійному місцю, що не користується ажіотажним попитом у співвітчизників.

Екс-президента впізнали навіть у масці

При цьому екс-президент незадовго до нового року летів з України рейсом в Амстердам. Очевидно, звідти він і відбув до Еквадору. За правилами карантину всі в літаку, звісно, були в масках. Однак пасажири впізнали Петра Порошенка, незважаючи на маску. І, звичайно, деякі скористалися нагодою зробити селфі з п'ятим президентом. Власне, завдяки цьому і стало відомо, куди прямував колишній гарант.

"Летимо разом із Петром Порошенком! По суті, якщо відкинути всі понти, в житті всі рівні. При усьому моєму критичному ставленні до Петра Олексійовича, я вдячний йому за ті складні роки президентства", - написав у коментарі до фото з президентом житель Кременчука Дмитро Кавунник.

Порошенко з родиною провів новорічні свята на яхті за 75 мільйонів фунтів стерлінгів А вже згодом, інформацію про місце відпочинку п'ятого президента та його сім'ї опублікував Telegram-канал "Картковий Офіс". В інформації йшлося про те, що Порошенко і його рідні відпочивають на Галапогосах. У тому ж повідомленні публікували приблизні цифри, скільки може коштувати відпочинок сім'ї українських VIPів.

Як стало відомо, рідні Порошенка ще в листопаді 2020 року зафрахтували яхту, на якій тепер проводить час їхня сім'я. Яхта - не з дешевих: її вартість - 75 мільйонів фунтів стерлінгів. На наші гроші це майже 2,9 мільярда гривень. Відповідно й оренда такої яхти по кишені лише дуже заможним людям - близько 350 тисяч доларів на місяць. Скільки коштують інші витрати на відпочинок -не повідомляють. Відомо тільки, що на яхті Петро Порошенко відпочиває лише в колі сім'ї. Ну, і звичайно, екіпаж яхти теж там.

"Після того, як місцеві журналісти ввечері підійшли до яхти і попросили аудієнції у Петра Олексійовича, борт підняв якір і пішов у невідомому напрямку, незважаючи на те, що за правилами, в пізній час яхта має залишатися на якорі", - пишуть у повідомленні.

Нагадаємо, напередодні нового року Володимир Зеленський знову говорив про "посадку" Порошенка. Правда, він сказав, що не знає, чи сидітиме його попередник. Мовляв, це питання до прокуратури, а не до нього.

ДЖЕРЕЛОpozitciya.com.ua