Зеленський заговорив про “посадку“ Порошенка: що відповіли з табору екс-президента

Володимир Зеленський знову згадав про ймовірну "посадку" свого попередника Петра Порошенка. Прізвище екс-гаранта припало йому до слова в інтерв'ю, яке нинішній президент дав виданню focus.

Зеленський заговорив про “посадку“ Порошенка: що відповіли з табору екс-президента - today.ua

За словами Зеленського, він не має права вказувати генпрокурору, кого і за що саджати. Це взагалі не в його компетенції. Разом з тим, прокуратура працює, розслідує корупційні діяння, передає справи в суд.

Наприклад, завершено розслідування по так званиї "скрутниках" ПДВ, які "наскручували" на 20 мільярдів гривень.

"Це дійсно історична подія. Але про це не говорять як про Єрмака, бо не дуже цікаво", - каже Зеленський.

Крім того, зараз наближається до завершення слідство по катастрофі військового літака Ан-26 в Харківській області, в якій загинули курсанти та екіпаж повітряного судна.

"Всі думали, що ніхто не буде покараний, але всіх покарають. Є три підозри чиновникам, які входять в топ військовослужбовців країни. Триває слідство. Вважаю, що це велика справа, але для більшості це не гучно, оскільки всі чекають, коли посадять Порошенка", - зауважив президент.

Однак на саме запитання, як просуваються кримінальні справи, що були відкриті по Порошенку, і коли ж він реально сяде, Зеленський відповів ухильно:

"Це до правоохоронних органів".

У таборі Порошенка оперативно відреагували на згадку імені екс-гаранта в "посадковому" контексті

"Інтерв'ю Зеленського і його нав'язливі фантазії щодо Порошенка свідчать про те, що саме він і є безпосереднім замовником політичного переслідування п'ятого президента і лідера української проєвропейської опозиції", - відпарирували в "Європейської солідарності".

Крім того, Зеленському нагадали, що за соцопитуваннями саме він став "розчаруванням року", а також зауважили, що народ чекає не "посадки" Порошенка, а закінчення епохи бідності, обіцяного нинішнім гарантом перед президентськими виборами. Крім того, Володимиру Зеленському пригадали, що і в його оточенні вже розкрилося кілька резонансних корупційних справ.

"Перефразовуючи відому мудрість, можна було б сказати: не готуй камеру іншому, тому що сам в неї сядеш", - не втрималися наостанок від неприкритого єхидства в таборі Петра Порошенка.

Нагадаємо, у цьому ж інтерв'ю Володимир Зеленський пообіцяв наступного року невелике зростання української економіки. Це буде пов'язано з тим, що коронавірус піде на спад, і люди стануть менше боятися епідемії.

Українцям обіцяють дешеві тарифи на газ вже цієї весни: уряд розробив вісім кроків
Тарифи на газ будуть дешевшими вже цієї весни. Таку думку висловив прем'єр –міністр Денис Шмигаль у своєму Facebook. У своїй публікації очільник ур...
Xiaomi випустить новий бюджетний смартфон для геймерів
Компанія Redmi, що є “дочкою“ знаменитого гіганта Xiaomi, має намір у цьому році порадувати своїм новим флагманським смартфоном, орієнтованим на гейме...
Тарифи на електроенергію: яку компенсацію отримають українці за скасування пільг
Тарифи на електроенергію в лютневих платіжках будуть вище, ніж в січні. Пов'язано це зі скасуванням пільгового тарифу за перші 100 кВт * год спожитої ...
Накопичувальна пенсія в Україні: відрахування з зарплат почнуться з 2023 року
Накопичувальну пенсію в Україні все-таки введуть. Готувати для неї законодавчу базу будуть вже у цьому році, а відраховувати гроші в накопичувальний ф...
Вакцина від коронавірусу може бути небезпечна: медик розповів, кому варто остерігатися
Вакцина від коронавірусу може бути смертельно небезпечною для деяких людей. Про це попередив українців глава Національної медичної палати Сергій Кравч...