ТОП-8 продуктів, які руйнують психіку здорової людини

Останнім часом люди стали приділяти більше уваги правильному харчуванню. Заходячи в супермаркет, ми намагаємося вибирати для себе продукти, які приносять максимальну користь організму. Але вчені могли б посперечатися з нами з цього приводу, так як навіть сама здорова їжа, на їх думку, здатна нашкодити психіці. І навпаки: та, яка, на наш погляд, неймовірно шкідлива, приносить відчутну користь.

ТОП-8 продуктів, які руйнують психіку здорової людини - today.ua
Paper bag with food on a white background.

Рис шліфований

У складі цього злаку містяться швидкі вуглеводи, які прискорюють процес проникнення глюкози в кров. З-за цього збільшується вміст цукру, від чого погіршується здоров'я головного мозку.

Попкорн

Ці ласощі, проти яких виступають прихильники здорового способу життя, збагатять організм фосфором, кремнієм і магнієм, білком і вітаміном В, які необхідні для нервової системи і мозку.

Тунець

ТОП-8 продуктів, які руйнують психіку здорової людиниТунець – продукт, якому віддають перевагу ті, хто хоче уникнути появи багатьох захворювань. Проте в цій рибі – надлишок ртуті, а ця речовина порушує пам'ять. Полихлорированный біфеніл, який також присутній в цій рибі, провокує гормональні збої.

Злаки

Злаки містять глютен і антитіла, які руйнують корисні речовини, що призводить до депресії і панічних атак.

Чорний шоколад

Замінювати будь-які десерти чорним шоколадом лікарі рекомендують не просто так. У цьому продукті містяться флавоноїди, які активують клітини головного мозку. Чорний шоколад розширює судини, сприяючи тим самим надходження кисню в мозок.

Сир

ТОП-8 продуктів, які руйнують психіку здорової людиниПри розпаді білка утворюється тирамін. Ця речовина підвищує артеріальний тиск, з-за чого настають сильні головні болі.

Квасоля

Танаин, що міститься в цьому бобовом, заважає організму засвоювати залізо, що перешкоджає притоку крові до головного мозку та викликає анемію.

Куркума

У складі цієї спеції є антиоксиданти, причому в досить великих кількостях. Вони перешкоджають нервових розладів і старінню мозку. В результаті когнітивні функції з віком не змінюються.

Нещодавно медики назвали найкорисніші продукти для здоров'я легенів. Хочете дізнатися про них більше? Прочитайте наш матеріал.