Лікарі назвали найкорисніші продукти харчування для здоров'я легенів

Стежити за здоров'ям легенів в період пандемії коронавіруса, що викликає атипову пневмонію, дуже і дуже важливо. Насамперед, слід поповнити раціон корисними для органів дихання продуктами харчування.

Лікарі назвали найкорисніші продукти харчування для здоров'я легенів  - today.ua

Морська риба

Продукт містить жирні кислоти, зокрема Омега-3. Ці речовини зміцнюють здоров'я всього організму, але особливо важливо, що вони вкрай необхідні для нормального функціонування легенів.

Білокачанна капуста

Частіше готуйте салат із свіжої або квашеної капусти. В овочеві міститься величезна кількість антиоксидантів.

Лікарі назвали найкорисніші продукти харчування для здоров'я легенів Часник

Лікарі часто рекомендують пацієнтам, страждаючим хворобами дихальної системи, включати в раціон невелику кількість часнику. Продукт володіє протизапальними і антибактеріальними властивостями, знижує ризик розвитку раку легенів.

Фрукти і овочі

Апельсини, ківі, ананас, ягоди, брокколі, томати та інші плоди містять величезну кількість вітаміну С – найважливішого елемента для здоров'я легенів.

Насіння, горіхи та бобові

У цих продуктах міститься магній. Цей мікроелемент особливо корисний астматикам. Але і в якості профілактики захворювань легенів речовина відіграє неоціненну роль.

Чиста вода

Вчені з'ясували, що нестача рідини викликає серйозні збої в роботі всіх систем організму, в тому числі і дихальної. Захистити легені можна, вживаючи достатню кількість чистої води в день.

Дізнайтеся також, як приготувати напій, здатний захистити легені від коронавіруса. Готується він легко і швидко.