Обережно, каша: лікарі назвали небезпечні властивості гречки

Гречана каша має низку шкідливих властивостей, крім корисних, до того ж існує ряд протипоказань до її вживання. Таку думку висловили деякі дієтологи.

Обережно, каша: лікарі назвали небезпечні властивості гречки - today.ua

За словами ряду лікарів, якщо їсти гречку, ви отримаєте схуднення, але в разі регулярного вживання, це погано позначиться на здоров'ї. Каша багата на поживні елементи, але в ній відсутні корисні вітаміни, але ж саме ними повинен насичуватися організм.

Водночас через те, що гречана крупа містить багато білка, може розвинутися алергічна проблема. А ось вміст крохмалю може дуже негативно вплинути на стан шлунково-кишкового тракту. Ласувати великою кількістю цієї страви не можна людям, які страждають хворобами травної системи - гастритами, виразкою і захворюваннями дванадцятипалої кишки.

Обережно, каша: лікарі назвали небезпечні властивості гречки

Що ж робити, щоб не потрапити під «негативний вплив» гречаної каші? Запарюйте крупу окропом, а не варіть її. Водночас зменшуйте кількість в тарілці.

Якщо ви страждаєте підвищенням артеріального тиску, взагалі обмежте або ж зовсім відмовтеся від гречки. За словами ряду лікарів, через магній стінки судин стають слабкішими та тиск може різко знизитися. До того ж бійтеся гречки, якщо у вас схильність до непереносимості цієї крупи.

У той же час у великих кількостях гречка не корисна вагітним, а також годуючим матерям. Крім усього іншого, медики також не радять заливати гречку молоком, адже тоді, стверджує ряд фахівців, корисні і шкідливі властивості можуть бути рівносильні.

Нагадаємо, нещодавно інші лікарі радили гречку в якості сніданку для гіпертоніків.

ДЖЕРЕЛОm.mignews.com.ua