Напої, які можуть завдати непоправної шкоди підшлунковій залозі

Негативний вплив на організм мають не тільки деякі продукти харчування але і напої. Багатьом відомо лише про те, що здоров'ю шкодить алкоголь. Зазначимо, що рекомендується бути обережними не лише зі спиртним.

Напої, які можуть завдати непоправної шкоди підшлунковій залозі - today.ua

Газовані напої

Вживання газованої води у великих кількостях може призвести до появи панкреатиту та інших захворювань. Колючі бульбашки дратують підшлункову залозу, з-за чого вона насилу справляється зі своїми функціями. Якщо вас турбують больові відчуття після вживання газованої води, відмовтеся від неї негайно.

Магазинні соки

Напої, які можуть завдати непоправної шкоди підшлунковій залозі

Ми не відкриємо вам таємницю, якщо скажемо про те, що на магазинних прилавках майже немає натуральних, корисних для здоров'я соків. Якщо хочете балувати себе такими напоями, купіть соковижималку і готуйте самі. Але й тут треба знати міру. Велика кількість кислот здатне привести до запальних процесів.

Міцний чай і каву

Напевно, ви і не очікували побачити їх у списку найбільш шкідливих напоїв. У їх вживанні треба знати міру. Не рекомендується випивати чай і каву натщесерце, так як в цьому випадку вони активізують вироблення речовин, шкідливих для підшлункової залози.

Енергетики

До складу енергетичних напоїв входить шкідлива речовина – таурин, яке робить негативний вплив не тільки на підшлункову залозу, але і на весь організм. У великих кількостях таурин може призвести до крововиливів.

Як би дивно це не звучало, але деякі алкогольні напої можуть бути безпечними і корисними для здоров'я, зрозуміло, якщо пити його в міру.